הפועל חיפה: הפסד בטדי

מאת אבישי עזר | הפסד שני ברציפות להפועל חיפה, שער של אייבינדר קבע את תוצאת המשחק, גולן: "המטרה להתרחק מהאזור המסוכן" 

משחק חלש של הפועל חיפה הערב בטדי גרר איתו הפסד (1:0) שני ברציפות ולצמד קלינגר את גולן מחכה עבודה רבה, המשחק הוכרע כבר במחצית הראשונה והפועל חיפה בהרכב חסר רשמה הפסד נוסף.

בית"ר ירושלים פתחה את המשחק מצוין ובדקה ה-7 שלומי אביסרדיס העביר כדור רוחב מצוין ודן אייבינדר כבש מקרוב 1:0 לירושלמים, המחצית הראשונה התנהלה ברובה במרכז המגרש אך בדקה ה-30 ספק בעיטה ספק הגבהה של קלאודימיר אילצה את פלטהאוזן לזנק ולהציל שער בטוח, חמש דקות למחצית והפועל חיפה הגיעה גם היא לטדי חנן ממן הרים כדור מצוין ושלומי ארביטמן כבש בנגיחה שער שנפסל בעקבות נבדל במחצית לוח התוצאות הראה 1:0 לזכות המקומיים.

בדקה ה-50 אדילסון ניסה את כוחו בבעיטה מרחוק אך הכדור יצא החוצה, עשר דקות חלפו בית"ר רצתה להגדיל את את היתרון, עידן ורד בעט כדור מתוך הרחבה שעלה מעל המשקוף, בדקה ה78 שוב היו אלה הירושלמים שניסו לתקוף חילופי מסירות בין אייבינדר לקלטינס הסתיימה בבעיטה של האחרון למרכז השער ופלטהאוזן עצר בקלות, הצוצאה נשמרה עד הסוף ובסיום 1:0 לבית"ר והפסד שני ברציפות להפועל.

הפועל חיפה: פיט פלהאוזן, דור מלול, ניסו קפילוטו, ברונו פיניירו, שמואל שיימן, ז’וליו סזאר (אופק פישלר, 46), לירן סרדל (עידן גולן, 78), סער פדידה, חנן ממן, אדילסון בהייה ושלומי ארבייטמן.

מאמן הפועל חיפה דני גולן אמר בסיום: "הגול בא לנו מוקדם רצינו וושיחקנו במטרה לכבוש ולחזור למשחק אבל זה לא קרה, המטרה שלנו כרגע היא להתרחק מהאזור המסוכן ולנצח בשבוע הבא, אני כן יכול לראות את הדרך והעבודה של הקבוצה".

צילום: פייסבוק בית"ר ירושלים.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.