הפסד בית להפועל חיפה

מאת אבישי עזר | הפסד ביתי להפועל חיפה אושרי רואש הורחק - שער חוקי של פלוקשצ'נקו לא אושר, שיימן יצטרף, דני גולן: "ניסינו לחזור" 

הפועל חיפה הגיעה הערב אל המפגש מול מ.ס אשדוד לאחר שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים בתקווה להמשיך את רצף ההצלחות, אבל הייתה זו מ.ס אשדוד שקלקלה לגולן את הרצף וגרמה לו להפסד ראשון מאז שהחל לעמוד על הקווים, 1:0 מאכזב, אושרי רואש הורחק, שער חוקי של פלוקשצ'נקו לא אושר.

המחצית הראשונה נפתחה בצורה מהוססת, האורחים מאשדוד יזמו ראשונים וגם כבשו, בדקה ה-12 היה זה דין דוד שקיבל את הכדור מברוסיץ ברח להגנה ובעט כדור שטוח מ-16 מטרים הישר לרשת של פלטהאוזן, תוצאה שנשמרה עד לסיום המחצית הראשונה.

הפועל חיפה הגיעה אל המשחק רק במחצית השנייה, דקה 49 מקסים פלקושצ'נקו נגח כדור מצוין אך ג'רפי שוערה של האורחת הצליח לעצור כאמור על-פי צילומי הטלויזיה היה זה שער חוקי והכדור עבר את הקו! בדקה ה-68 אושרי רואש הכשיל את מנגה וראה את הצהוב השני והאדום הפועל חיפה נותרה בעשרה שחקנים, בדקה ה-72 חנן ממן ניסה את כוחו ובעט כדור חזק מ-20 מטרים שפגע במשקוף, ההיתרון של האורחים נשמר עד לסיום והפועל חיפה רושמת הפסד ליגה ראשון בעידן דני גולן.

הפועל חיפה: פיט פלטאהוזן, לירן סרדל, ניסו קפילוטו, אושרי רואש, דור מלול, מקסים פלקושצ'נקו (שלומי ארבייטמן, 53), ז’וליו סזאר, חנן ממן, אדילסון בהייה, עידן גולן (הישאם כיוואן, 57) ומהראן לאלה.

דני גולן אמר בסיום: "אחרי השער ניסינו לחזור כדורים שרקו ליד השער והגענו להרבה הזדמנויות כל הכבוד לאשדוד על הלחימה, חלוץ אחד או שניים זה לא ערובה לשערים לא כבשנו העונה שפתחנו עם שני חלוצים, לא ראיתי את השער שנפסל בכל מקרה זה היה התפקיד של הקוון לראות."

בעניין אחר, מגן הפועל תל אביב שמואל שיימן קיבל הודעה על שחרורו מהקבוצה וכפי שפרסמנו כאן יצטרף להפועל חיפה, ישנו סיכום בין הקבוצה לשחקן אך עדיין אין שום דבר רישמי בנושא, הערכות הן שמחר או מחרתיים תהיינה התפתחויות.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.