נשר יוצאת לרמלה

מאת בן סער | עירוני נשר במשחק חוץ חשוב, שעבאן: "הכל תלוי בנו".

עירוני נשר יוצאת למשחק חוץ קשה מול השלישית בטבלה לאחר ההפסד המאכזב בבית בשבוע שעבר לבני לוד.

כאמור, חניכיו של אלדד שביט ירצו לחזור למקום החמישי ולקוות לאיבוד נקודות של הפועל ראשל"צ מחר מול הפועל עכו, אך הם יתמודדו מול אחת הקבוצות החזקות בליגה, בית"ר ת"א רמלה, שבמידה של הפסד או תיקו של הפועל עכו מול אותה הפועל ראשל"צ, תזנק בית"ר ת"א למקום השני בטבלה, צפוי משחק חם.

בנשר מעודדים מכך  שהתחזקו בקשר אמיר אבו ניל שחתם השבוע בקבוצה ויוסיף מחץ לקישור. כמו כן, בקבוצה חושבים לטווח הרחוק והחתימו הערב את גל בן נעים, בלם מקבוצת הנוער של הפועל חיפה.

הנשרים שבסיבוב הראשון נהנו מעורף חזק וסיימו לא מעט משחקים ללא ספיגת שער, מתקשים לשחזר נתון זה בתקופה האחרונה.

אחמד שאעבן, מגן הקבוצה, התראיין לחיפה ספורט והתייחס לסוגייה הזאת וכמו כן, סיפר על התחושות לפני המשחק הלא קל המצפה להם מחר: "מצפה לנו משחק קשה נגד אחת הקבוצות הכי טובות ואיכותיות בליגה שבשביל לנצח, אנחנו צריכים להיות במיטבנו. אני חושב שאם אנחנו ביום טוב אז הכל תלוי בנו וכבר הוכחנו את זה מול כל קבוצה בליגה הזאת, מה שמייחד אותנו זה שקשה לכבוש מולנו ואפילו קשה להגיע נגדנו למצבים, בתקופה האחרונה אנחנו סופגים בצורה לא אופיינית אבל אני לא יכול לשים את האצבע על בעיה מסויימת, קורה שלפעמים מקבלים גול מ 30 מטר או בגלל חוסר ריכוז קטן. אני מאמין ומקווה שזה יעצר מחר ונחזור עם  3 הנקודות."

בנשר יחסרו את אמיר "פיצי" אבלס ואת סמיר ביארקטרביץ שיעדר עקב צבירת צהובים.
גל בן נעים חותם. צילום: מועדון עירוני נשר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.