אלושי: "זקוקים לתמיכה"

מאת רובי לוי | מכבי חיפה תארח הערב את מכבי ת"א, אניס אלושי: "מחכה כבר לשחק מול הקהל הירוק"

הערב (שני, 21:00) תפגוש מכבי חיפה את מכבי תל אביב, מכבי תציג הערב קבוצה "חדשה", כאשר בסגל הקבוצה הערב יהיו 4 שחקני הרכש החדשים, אוילפסון ודאמרי שכבר שיחקו בשני המשחקים האחרונים, אניס אלושי ופיטים אזמי.

אם לשפוט לפי האימון האחרון נדמה כי הזר השישי שימתין על הספסל ולא יפתח יהיה הנורווגי פיטים אזמי, מי שצפוי באופן מפתיע לחזור להרכב הקבוצה הוא השוער אוהד לויטה, במרכז ההגנה צפויים לפתוח מארק וליינטה והולמאר אוילפסון, בקישור קאמיל ואצק ואניס אלושי גם עמית זנטי הצעיר צפוי לפתוח בהרכב. אלירן עטר הפצוע מחוץ לסגל. בסביבת יעקב שחר יש מי שאומרים שהפסד במשחק הזה עלול להוביל לזעזוע בעמדת המאמן.

הערכות הן שהאצטדיון יהיה מלא ובמכבי מצפים לכ-30 אלף אוהדים שימלאו את אצטדיון סמי עופר.

ההרכב המשוער: לויטה, קגלמאכר, וליינטה, אוילפסון, מנחם, אלושי, ואצק, לביא, ורמוט, זנטי ודאמרי.לפני המשחק שחקנה החדש של הקבוצה אניס אלושי התראיין לאתר הרשמי ואמר: "אני שמח להיות כאן, אני יודע שמכבי חיפה זה מועדון גדול עם מסורת שזכה בהמון תארים ויש לו המון אוהדים, הקהל הטוב ביותר בישראל."

הקשר סיפר קצת על עצמו ועל הרצון לשחק מול הקהל הירוק: "אני קשר מרכזי טיפוסי מאוד רגוע עם הכדור, אני יודע להיות אגרסיבי שצריך, יש לי ביטחון ביכולת המסירה שלי ואני מקווה שאני יכול לתרום לקבוצה מהניסיון שלי, שמעתי על האווירה במשחקים של מכבי חיפה צפיתי בכל מיני סרטונים ואני מקווה שאוכל לחוות את זה במשחק הקרוב."

אלושי התייחס למאמן ולאוהדים ואמר:"אני חושב שרנה הוא מאמן עם הרבה ניסיון הוא עבד עם פרגסון, הוא מאמן ברמה גבוהה אני מקווה שנצליח ביחד. אני יודע שאנחנו במצב לא טוב כרגע אבל נצליח לעבור את זה רק אם נהיה מאוחדים וביחד, זה מועדון גדול ובלי האוהדים אנחנו כלום. אנחנו זקוקים לתמיכה ולעידוד אני יודע שזו תקופה קשה ואני מקווה שבשבועות הקרובים נשתפר."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.