סל: הפסד רביעי ברציפות להפועל

מאת מערכת האתר | הפסד רביעי ברציפות להפועל חיפה, 19 נקודות לבורואס, שקד שוהם:"מסיר את הכובע בפני השחקנים"

הפועל חיפה במשבר, הפסד רביעי ברציפות לחניכים של שקד שוהם, הפעם בבית להוד השרון בתוצאה 73:70, הפועל חיפה הגיעה למפגש הזה לאחר שלושה הפסדים רצופים בתקווה לקטוע את הרצף השלילי אבל עם זר אחד בהרכב היה לה קשה, והיא רושמת הפסד לקבוצה שנאבקת איתה על מקום בפלייאוף.

הרבע הראשון היה צמוד ודווקא הפועל הייתה זו שירדה ביתרון 19:16, רבע שני חלש יותר של הפועל מול משחק מסודר של הוד השרון הוריד את הקבוצות למחצית שהלוח הראה 41:35 להוד השרון.

רבע מספר שלוש היה אולי הרבע החלש ביותר של הפועל העונה, הפועל קלעה ברבע 8 נקודות בלבד! הוד השרון ניצלה זאת וברחה וירדה ביתרון מבטיח 61:49 בסיום רבע שלישי, הרבע הרביעי של הפועל היה טוב, האדומים שיחקו הגנה טובה ונגסו ביתרון של הוד השרון, 3 דקות לסיום התוצאה צומקה ל-5 בלבד לזכות הוד השרון, 70:65, הפועל המשיכה לשמור טוב בהגנה והורידה את ההפרש ל-2 בלבד, 73:70 כאשר נותרו דקה ו-54 שניות, אבל חוסר ריכוז והחטאות של שתי הקבוצות השאיר את התוצאה על 73:70, נינקשוילי נסה לקלוע שלשה עם הבאזר והכדור לא נכנס.

קלעים בולטים  בהפועל: בורואס 19נק', נינקשוילי 16 נק' ומשגב 15 נק'.

מאמן הקבוצה שקד שוהם אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "מאוד מאוכזבים מההפסד הרגשנו שיכולנו לקחת את המשחק, אני מוריד את הכובע בפני השחקנים שלי זה היה משחק שלישי בשמונה ימים כאשר שניים מתוכם ללא זר וכל המשחקים היו צמודים
החברה נתנו את כל מה שיש להם וסחטו מעצמם את המקסימום."

בנוגע לחיסרון של שחקן זר אמר המאמן: "שחקן זר בליגה הלאומית זה כוח גדול מאד הוא משנה את כל המשחק של הקבוצה ועוזר בכל האספקטים, אבל החלטנו שלא נשתמש בזה כתירוץ ולכן לא אתייחס לזה מעבר."

בשבוע הבא תארח הפועל חיפה ברוממה את הפועל באר שבע.
צילום: פייסבוק הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.