הפסד למכבי באיטליה

מאת מערכת האתר | מכבי חיפה נוצחה באיטליה על ידי קבוצת פומי האיטלקית, תנסה לתקן בגומלין, קסל: "חוויה מעניינת"

מכבי חיפה פגשה הערב במסגרת השלב הראשון של גביע התאחדות האירופאי את קבוצת הפאר האיטלקית פומי קסלמאג'ורה, האיטלקיות היו גדולות על בנות מכבי שמצידן נלחמו על כל כדור וניסו להחזיר מלחמה מכבע עוד הייתה במשחק בשתי המערכות הראשונות אך זה לא הספיק להן והן נוצחו בתוצאה 3:0, הדאבליסטית תנסה לתקן את התוצאה במשחק הגומלין בעוד שבועיים.

בניגוד להערכות המגרש באיטליה לא היה מלא עד אפס מקום וכ-2300 צופים הגיעו למגרש והרעישו כדי לדחוף את קבוצתם.

המערכה הראשונה נפתחה צמוד עם נקודה לכל צד, ב-8:8 האיטלקיות זכו ב-4 נקודות משחק רצופות הודות למשחק ההגנה המשובח שלהן מכבי התקשתה לצמק והמערכה הסתיימה ב-25:20 לזכות פומי האיטלקית.

את המערכה השנייה פתחו האיטלקיות בסערה ושלטו הצליחו לפתוח הייתה זאת האיטלקיה גיבמאייר שסגרה המערכה עם הנחתה מרשימה ו-25:18 לאטלקיות במערכה השנייה.

פומי פתחה גם את המערכה השלישית חזק וזכתה ב-5 נקודות רצופות ולא השאירה לבנות סיכוי במערכה, בנות מכבי הרימו ידיים, פומי סגרה עניין עם ניצחון 25:13 ו-3:0 במערכות.

חיים קסל מנהלה המקצועי של מכבי חיפה אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "משחק מול אלופת הצ'מפיונס ליג, עם 2700 צופים שעודדו ללא הפסקה, הצלחנו בשתי מערכות לשחק צמוד ובמערכת בשלישית נחלשנו, סה"כ חוויה מעניינת וראינו לאן אפשר להתקדם."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.