הפסד לנשר, פרץ: "מביש"

מאת בן סער | הפסד נוסף לעירוני נשר שמתחילה לאבד גובה, שלומי פרץ מבעלי הקבוצה: "משחק מביש שלנו" 

עירוני נשר בתקופה לא טובה ומובסת 4:0 ברמלה על ידי בית"ר ת"א, הפסדה הגדול עד כה העונה. האורחים פתחו עם שני שינויים בהרכב משבוע שעבר כאשר דודו טוויזר פתח בהרכב, הפעם כקשר ודיוויד גומז בחוד, אלדד שביט חשב שייצר חוד התקפי לצידם של צ'ין ופאנדזה אך התבדה כאשר רק קבוצה אחת הופיעה למשחק.

בדקה ה-16 טעות של הגנת נשר השאירה את עדן שרם שמול בומשטיין קבע 1:0, המארחים המשיכו ללחוץ ובדקה 33 הגיע תורו של אושר אבו לכבוש 2:0. בפתיחת המחצית השנייה ערך שביט חילוף כפול והכניס את הרכש החדש אמיר אבו ניל.

אבו ניל לא השפיע ממש על המשחק כאשר מנגד בית"ר ת"א המשיכה לחגוג, דקה 59 הגבהה מימין הגיעה לעדן שרם שבעט מהאוויר פנימה 3:0. בדקה ה63 קיבלה נשר כדור עונשין מ11 מטרים לאחר שריקה שנויה במחלוקת של השופט לעבירה של שוער בית"ר ת"א על שחקן היריבה. רן רול שכבש את שערו היחיד העונה בפנדל בניצחון על הפועל עכו בעט ברשלנות למרכז השער והשוער הדף. בדקה ה83 שגיא דרור בעט מרחוק וחתם את התוצאה 4:0.

שלומי פרץ, אחד מבעלי הקבוצה דיבר עם חיפה ספורט בסוף המשחק ופתח את אשר על ליבו: "הם עלו עלינו בכל פרמטר במשחק הזה, משחק חלש על גבול המביש שלנו. שום מערך לא עבד וכל השחקנים בלי יוצא מן הכלל היו מתחת לרמתם. זה הכדורגל, אנחנו צריכים להתעשת מהר ולא להכנס לכדור שלג. מראש ידענו שזה משחק סופר קשה ושבית"ר ת"א קבוצה מצוינת,מאומנת ומאוד מאוזנת, קבוצה צעירה ונמרצת עם הרבה שחקנים מוכשרים עם איכויות. הם מועמדים חזק מאוד לעליה. גם משחק ההגנה שזה החוליה החזקה שלנו קרס היום. לא צריך להיכנס למרה שחורה זה לא סוף העולם אומנם הדרך שהפסדנו היתה מביכה אבל צריך מהר לשכוח מהמשחק הזה ולהסתכל קדימה כבר אמרנו שהסיבוב שני יהיה קשה מאוד. אנחנו סומכים על החברה הם כבר הוכיחו שהם מסוגלים לעשות תוצאות טובות .  בשבוע הבא תארח עירוני נשר את הפועל רמה"ש ותנסה לחזור למסלול הניצחונות."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.