פרז: "אולי בעתיד אשוב לכאן"

מאת רובי לוי | במכבי "הנטר" חיפה מרוצים מאוד מההשתלבות המהירה של וארגס, אלכס פרז ששוחרר מתייחס לעניין השחרור בראיון לחיפה ספורט 

כאמור היה זה ניצחון גדול של החבורה בירוק אמש (ראשון) מי שסיפק כבר במשחק החזרה שלו מספרים מרשימים היה הגארד גרגורי וארגס שבעקבות הגעתו שוחרר מהקבוצה אלכס פרז.

פרז בן ה-23, שיחק ב-11 משחקי ליגה במדי הירוקים והעמיד ממוצעים של 10.7 נקודות (37.8% לשלוש עם 14/37), 2.4 ריבאונדים ו-4.7 אסיסטים ב-29.1 דקות למשחק, במשחקיו האחרונים קלע הגארד מעל 20 נקודות למשחק ואף נבחר למצטיין המחזור.

נדמה שאין בליבו של השחקן כלל וכלל דבר נגד מכבי "הנטר" חיפה, פרז התראיין לחיפה ספורט ואמר:


"אני לא לוקח את השחרור יותר מידי קשה, בכנות אני מבין את זה, זה עסק לכל דבר אני מודע ומקבל את זה", על הניסיון והחוויה בישראל ובחיפה בפרט אמר השחקן, "היה לי טוב בחיפה אין לי מילה רעה להגיד על העיר או על המקום זו הייתה חוויה טובה עבורי, אולי יום אחד בעתיד אשוב לכאן".

לפרז היה גם מה לומר לקהל הירוק: "אני רוצה לומר תודה לקהל על התמיכה הבלתי מתפשרת גם שפחות הלך, אני רוצה לאחל לקבוצה ובמיוחד לקהל את כל הטוב שאפשר".

בסיום המשחק אתמול, התייחסו לשחרור השחקן גם המאמן עופר רחימי שאמר: "פרז גבר, הוא הבין את השחרור הוא צעיר וסבל מחוסר ניסיון", וגם מחליפו גרגורי וארגס שהחמיא לו ואמר: "אני זוכר את פרז, יצא לי לראות אותו משחק בליגה בונצואלה הוא שחקן מוכשר מאוד".
צילום: מיכה קייזנר -מכבי "הנטר" חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.