מכבי חיפה: רכש נוסף יצטרף

מאת רובי לוי | אניס אלושי קשר נבחרת קוסובו צפוי לנחות הלילה ולהצטרף למכבי חיפה, מאמצים לצרף את פיטים עזמי, אלמוג כהן:"מדובר בשחקן טכני" 

כאשר לא מעט שמות נזרקים לאוויר במכבי חיפה הפתיעו שהצליחו לשמור קרוב לחזה את שם השחקן אותו הם מעוניינים להחתים, לא מכבר התבטא קרלסן כי יגיע קשר אחורי ששמו עדיין לא פורסם, כאמור השחקן הוא אניס אלושי קשרה של נירנברג מליגת המשנה בגרמניה.

השחקן אמנם עבר פציעה קשה לפני ארבע שנים שהשביתה אותו למספר חודשים, אבל רק בסוף דצמבר האחרון, רצו וצצו פרסומים על כך שסנט פאולי, קבוצתו בעבר, מאוד מעוניינת בו על מנת שיחזור לתת מניסיונו ויעזור לה להינצל מירידה לליגה השלישית בגרמניה. אלושי בן ה-31 שיחק בנוער של בורוסיה דורטמונד ועבר כברת דרך ארוכה בין קבוצות שונות בגרמניה האחרונות שבהן היו קייזרסלאוטרן ונירנברג, אלושי הוא שחקן שמאמנים אוהבים, כמה מהם החמיאו לו בקבוצות השונות בהן שיחק בגרמניה והוא תמיד התאפיין במנהיגות ונתן עונות עם מספרים יפים בגזרת הבישולים.

כאמור השחקן אמור לנחות הלילה ובמהלך היום לעבור את הבדיקות הרפואיות במידה והכל יעבור באופן תקין השחקן יחתום על חוזה ויצטרף לקבוצה, כפי הנראה השחקן יגיע בהשאלה זאת לאחר שהמנהל המקצועי בקבוצתו הנוכחית הוציא הודעה בעניינו ואמר: "בעקבות הפציעה שלו בתחילת העונה היה לו קשה לחזור להרכב הכי נכון בשבילו להוכיח את עצמו במקום אחר עד סוף העונה."

פרט פיקנטי קטן, אשתו היא פטמירה 'לירה' אלושי, שנולדה אמנם ביוגוסלביה, אבל גדלה בגרמניה ונחשבת כדורגלנית בכירה בנבחרת, ומשחקת בקבוצת הנשים של פ.ס.ז'.

אלמוג כהן נציג ישראל בבונדליסגה סיפר לחיפה ספורט: "אמנם לא שיחקתי מולו אבל מדובר בשחקן טכני שמשחק לעומק, וטוב מאוד עם הכדור".

כעת במכבי חיפה עושים מאמיצים כבירים להנחית גם את הקשר חלוץ פיטים עזמי ובכך להשלים את מצבת הזרים, גם בעניינו של אלטמן יש מי שמגששים אבל הדברים עדיין רחוקים מלהסגר כאשר גם קבוצתו לשעבר מכבי תל אביב לוטשת עיניים לעברו.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.