כדורסל: הפסד להפועל חיפה

מאת רובי לוי | הפסד להפועל חיפה במשחק ההשלמה מול הפועל רעננה בורואס קלע 34 נק', אופק אביטל: "משחק קשה" 

הערב (שבת) פגשה הפועל חיפה את הפועל רעננה למשחק השלמה, הפועל ללא אחד השחקנים החשובים של דיויד הווארטס שעזב את הקבוצה התקשתה מול הקבוצה הטובה בליגה הפועל רעננה והפסידה 83:72, הפועל היו במשחק אבל פערי האיכויות הכריעו את הכף, ג'רון בורואס היה הקלע המוביל עם 34 נק', אבל הוא לא קיבל מספיק עזרה בקליעה מחבריו לקבוצה כאשר רק שחקן אחד חוץ ממנו קלע בדו ספרתי ניב משגב עם 11 נק'.

הרבע הראשון היה טוב מבחינת הפועל שלחמה ושיחקה הגנה חזקה וירדה ביתרון שתי נקודות 19:17 בסיומו, גם הרבע השני היה דומה לראשון משחק צמוד סל לכל כיוון כאשר בורואס שומר את הפועל בתמונה ומצד השני ברעננה היה זה גיבנס שהוביל את שחקני רעננה, ובסיום המחצית התוצאה הראתה 42:40 לרעננה.

ברבע השלישי עלתה רעננה חזקה יותר מבחינה הגנתית ולהפועל לא היו תשובות למשחק ההגנה, בורואס עוד ניסה לקחת על עצמו אבל רעננה טסה למתפרצות בדרך ליתרון 63:55 ברבע שלישי, ברבע הרביעי הפועל רעננה הצליחה לשמור על היתרון ולא נתנה להפועל להתקרב בסיום 83:72 לרעננה.

קלעים מובילים בהפועל: בורואס 34 נק', משגב 11 נק', זיינדרמן 8 נק'.

אופק אביטל שחקנה החדש של הקבוצה אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "היה משחק קשה מאוד נגד קבוצה מהטובות בליגה, שיחקנו יחד וחזק אבל לצערי הכדורים פחות נכנסו, יש המון דברים חיוביים לקחת מהמשחק ולשפר לקראת המשחק הבא, אתמול ראיתי שאפשר לעשות משהו באמת משמעותי ושאנחנו קבוצה טובה מספיק שיכולה ביום נתון לנצח כל קבוצה בליגה".

השחקן גם התייחס לאווירה ולקהל האדום ואמר: "היה מרגש לעלות אתמול פעם ראשונה לפרקט עם הפועל חיפה, הקהל פשוט מטורף, אין דברים כאלה פשוט מודה לכולם.
צילום: מועדון הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.