ניצחון בדרך לאיטליה

מאת בן סער | ניצחון חלק לבנות מכבי חיפה על נס ציונה רגע לפני המפגש המסקרן בגביע התאחדות באיטליה

קבוצתו של חיים קסל לא התקשתה מול האורחות מנס ציונה והשיגה ניצחון חלק 3-0. הצטיינו במכבי חיפה אנה דובגופוליוק ואניטה גלוק. השבוע תצא הקבוצה לאיטליה למשחק מול פומי קאסלמגו'רה במסגרת שלב 1/16 גמר בגביע ההתאחדות האירופית.

כאמור מכבי חיפה אירחה היום באולמה הביתי ברמת אלון את נס ציונה וגברה עליה תוך 50 דקות בלבד במשחק שהיווה הכנה אחרונה לקראת מפגש שמינית הגמר האירופאית מול קבוצת פומי קאסלמג'ורה האיטלקית. האיטלקיות הן אלופות אירופה וסגניות אלופות העולם, אין ספק שזו תהיה משוכה קשה מאוד עבור חניכותיו של חיים קסל.

חזרה למשחק שנערך היום- מערכה ראשונה הסתיימה לאחר 17 דקות משחק בתוצאה 17:25 לירוקות. מערכה שניה מסתיימת ב10:25 מוחץ ו0:2 למכבי! במערכה שלישית המשיך הבליץ והסתיים ב 25:9, 3-0 גדול למכבי חיפה.


שחקנית הקבוצה אדווה "קוקי" זינובר התראיינה לחיפה ספורט ודיברה אודות המשחק היום ומה שצפוי לקבוצה בהמשך השבוע מול האיטלקיות:

"ניצחנו היום בצורה חלקה וראו את הבדלי הרמות של שתי הקבוצות. בשלישי בלילה אנחנו טסות לאיטליה למשחק מול אלופת אירופה, הסיכויים לנצח לא ממש גבוהים אבל אנחנו נוסעות לשחק ולעשות את הטוב ביותר שלנו, זאת הולכת להיות חוויה של פעם בחיים, כל הכרטיסים למשחק נמכרו והולכים להיות 4000 צופים, משהו שאנחנו לא רגילות אליו."
מהמפגש הקודם בליגת האלופות

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.