עטר בספק ליום שני

מאת רובי לוי | אלירן עטר בספק למשחק מול מכבי ת"א, אלושי צפוי לחתום, במכבי מחכים לעומרי אלטמן וגם מה היה למאמנו לשעבר של פיטים אזמי לומר עליו 

אלירן עטר שנפצע השבוע באימון עבר בדיקה ולא נמצא כי הוא סובל מפציעה חמורה, השחקן עדיין לא כשיר והוא בספק למשחק ביום שני מול מכבי תל אביב. הזר אניס אלושי צפוי לחתום היום או מחר על חוזה עד סוף העונה כאשר למכבי חיפה קיימת האופציה בסוף העונה להאריך את החוזה.

פיטים אזמי הזר החדש צפוי להיות בסגל למשחק מול מכבי ת"א ביום שני, מאמנו בקבוצת בודו גילמט אזמונד ביורקן אמר לחיפה ספורט: "פיטים שחקן נפלא, מכבי חיפה היא הזדמנות נפלאה עבורו הוא עשה בבודו גילמט עבודה מעולה ואני מאחל את כל הצלחה, אני מאמין בו".

קשר הפועל תל אביב עומרי אלטמן נמצא חזק מאוד כל הכוונת של טור קרלסן שהתבטא בעבר על הרצון שלו לראות את אלטמן במכבי חיפה, לפי שעה המצב עדיין רחוק מלהיות סגור, בהפועל תל אביב עושים מאמצים על מנת לעמוד בחוזה של השחקן וכרגע לא מצליחים, מהסיבה הזאת השחקן יהיה הערב מחוץ לסגל קבוצתו במשחק הגביע אך בהפועל לא אמרו נואש ומנסים לגייס את הכסף הדרוש על מנת להשאירו אדום.

מקרובים לשחקן מסרו לחיפה ספורט כי: "הסיפור מול מכבי חיפה רחוק מלהיות סגור, לשחקן יש אפשרות גם לצאת ולשחק בחו"ל וההחלטה בידיו, אמנם עוד קבוצות בליגה הישראלית רוצות אותו אבל אם הוא יעזוב את הפועל תל אביב לקבוצה בארץ זה יהיה למכבי חיפה".
צילום: יוטיוב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.