נשר מפסידה שוב לבני לוד

מאת בן סער | עירוני נשר מפסידה 2:1 לראשונה בביתה העונה לאחר שהובילה משער מהיר בפתיחה ומפספסת הזדמנות לעלות למקום הרביעי.

המשחק נפתח בסערה, כדור קרן של נשר הוגבה לרחבה על ידי רן רול ודניס צ'ין דחק את הרגל והכדור לרשת 1:0.
בדקה ה17 היה מצב מסוכן לבני לוד-הגבהה הגיעה לאנס דאבור שבעט מקרוב מהאוויר אבל בומשטיין הדף מצוין. דקה 21 שוב הגבהה מימין מצאה הפעם את הראש של דאבור שהתרומם מעל המגן שלו והשווה את התוצאה ל 1:1. עד לסוף המחצית המשחק המשיך להיות מאוזן וכלל בעיטה מסוכנת מחוץ לרחבה של באירקטרביץ שנהדפה על ידי שוער לוד ועוד הזדמנות של דאבור שנעצרה אצל בומשטיין.

במחצית השניה נשר הורידה כמעט לגמרי את הרגל מהגז אך הייתה יכולה לנצח את המשחק כאשר בדקה ה72 בהזדמנות הבולטת במשחק קיבל פאנדזה כדור לבד בתוך הרחבה אך בעט החוצה. דקה לאחר מכן כדור רוחב של אבגי מצא את רן רול שמקרוב החמיץ. דווקא לאחר דקות טובות של נשר הגיע השער האכזרי של האורחים בדקה ה 82- מהגבהה של דאבור לרחבה יצרה ערבוביה  והכדור פגע באביב חדד ונכנס לרשת 2:1. לאחר העדרות ארוכה חזר הקשר ערן רוזנבאום לשחק ונכנס במחצית השניה.

מאמן עירוני נשר אלדד שביט אמר לחיפה ספורט בסיום: "אחרי השער שכבשנו משהו נרדם אצלנו, עדיין היו לנו מספיק מצבים לנצח את המשחק במיוחד במחצית השנייה אך לא ניצלנו אותם להבדיל מבני לוד שלהם היו 2-3 מצבים כל המשחק והם השכילו לנצל אותם, זה סיפור המשחק. צריך לקחת בחשבון שיש ימים פחות טובים, צריך לדעת גם להפסיד ולדעת איך לייצב את הקבוצה, אנו נעשה הכל כדי להכין את הקבוצה שתצא למשחק הבא נגד בית"ר ת"א בצורה הכי טובה ושנחזור משם עם משהו.

דניס צ'ין כובש השער לזכות נשר שבר בצורת של שבעה משחקים בראיון לחיפה ספורט: "ייתכן שהיינו קצת שאננים לאחר השער הראשון ומה שהיה חסר לנו זה קילר אינסטינקט לגמור את המשחק, שמח שכבשתי לאחר זמן רב, אנו בהחלט צריכים לדעת לנצל מצבים, במחצית השניה עלינו למגרש ופשוט הכל הלך לנו הפוך, זה מאכזב כי פתיחת משחק חלומית שהבטיחה 3 נקודות סיימנו בסופו של דבר עם 0.

בעקבות ההפסד נשר יורדת למקום השישי לאחר שהפועל ראשל"צ ניצחה ובשבוע הבא תצא למשחק חוץ מול השלישית בטבלה בית"ר ת"א רמלה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.