מכבי חיפה עלתה לחצי גמר הגביע

מאת בן סער | מכבי חיפה עולה לחצי גמר הגביע לאחר ניצחון חלק על ק.ק ת"א, בשבת משחק העונה מול כפ"ס,  קוקי: "הולך להיות משחק קשה"

לאחר ההפסד הכפול בגביע האירופי מול האיטלקיות של פומי קסלמג'ורה, כאשר המשחק ביניהן התנהל רק בחמישי האחרון, חזרו הבנות החיפאיות לפרקט ובאין מפריע שייטו לניצחון 3:0 על האורחות המסכנות מת"א. מכבי חיפה אירחה הפעם באולם ברמת אלון את רבע  גמר גביע המדינה.

המערכה הראשונה הסתיימה ב-25:6 חלק לחיפאיות כאשר האורחות לא מוצאות מענה להנחתות של קיריצ'נקו ודובחופוליוק. המערכה השניה הייתה יותר צמודה בעיקר בגלל טעויות בהגנה, אך שוב, הבדלי הרמות עשו את שלהן והמערכה הסתיימה בניצחון 25:18, בלטה יוליה צבטקובה שלהנחתות שלה לא היה כמעט מענה בקרב התל אביביות. גם במערכה השלישית הבנות היו עדיפות וניצחו את המערכה והמשחק 25:17. כמה שחקניות בלטו במכבי חיפה אך בסופו של דבר, המצטיינת של חיפה ספורט הייתה אנה דובחופוליוק, שהייתה בכל מקום במגרש בהנחתות ובחסימות.

שחקנית הקבוצה אדווה "קוקי" זינובר, שאף היא בלטה במשחק ההגנה שלה והלחימה על כל כדור דיברה עם חיפה ספורט בסיום המשחק: "המשחק היום היה יחסית קל בהשוואה למשחק בחמישי, אנו כבר מסתכלות קדימה למשחק חצי הגמר ברביעי, כנראה מול חדרה שצפויה לנצח וכמובן, יום שבת משחק העונה מול הפועל כפ"ס, הולך להיות משחק מאוד קשה, אני קוראת לכל אוהדי הספורט באשר הם לבוא ולעודד אותנו". כאמור, ביום רביעי תפגוש מכבי חיפה את מועדון כדורעף מנשה-חדרה בחצי גמר הגביע וביום שבת, משחק העונה מול הפועל כפ"ס באולם ברמת אלון בשעה 19:00 בערב."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.