מכבי חיפה מפסידה לקרית גת

מאת בן סער | במשחק צמוד עם לא מעט החמצות והגנה טובה של שתי הקבוצות מפסידה חיפה לאחר רבע אחרון חלש. רחימי: "אני רוצה לראות טוני טוב" 

לאחר הניצחון המוחץ מול בני הרצליה קיוו במכבי "הנטר" חיפה להמשיך את רצף הניצחונות על האחרונה בטבלה מכבי קריית גת, אבל הדרומיים הגיעו לרוממה שיחקו בלי שום רגשי נחיתות וניצחו את מכבי לאחר הארכה בתוצאה 85:80 לאכזבת והפתעת הקהל הירוק ביציעי רוממה.

מכבי פתחה עם: ורגאס, קופרברג, שימחון, מנדז ולדז, גרייבס.

הרבע הראשון נפתח כשהפעם גרגורי ורגאס בחמישייה הפותחת לאחר שהצטיין נגד בני הרצליה, ורגאס המשיך עם היכולת הטובה וסיים את הרבע כקלע המוביל עם 8 נקודות, הרבע הראשון הסתיים כשהירוקים מובילים 25:22. ברבע שהיה צמוד למדי למרות מיקומה האחרון בטבלה של האורחת בשורותיה התבלט קרטיס קלי. הרבע השני המשיך להיות צמוד בעיקר בזכות הרבה ריבאונדים שלקחו שחקני קרית גת והמחצית מסתיימת בשוויון 43:43.

ברבע השלישי לאחר חמש דקות היו רק 2 נקודות לכל קבוצה  וג'ון דיבתולמיאו שהתבלט וקלע בין היתר שתי שלשות, חיפה סיימה את הרבע וחזרה להוביל 58:55. ברבע האחרון חיפה הרבתה להחטיא ולאבד כדורים אך הודות להגנה חזקה בישורת האחרונה ולחימה של ורגאס היא הצליחה להשוות עם שתי קליעות עונשין מוצלחת של וארגס 6 שניות לסיום והרבע הסתיים בשוויון 71:71, המשחק נכנס להארכה. בהארכה חיפה הרבתה לעשות עבירות שאת מרביתן ניצלה קרית גת בזריקות העונשין, שמחון עם שלשה גדולה עוד צימק את התוצאה ל-80:78 אבל הערב הזה הלך לכיוונה של קריית גת שניצחה 85:80.

קלעים מצטיינים במכבי:גרגורי ורגאס 21 נקודות, אורלנדו ולדז 15 נקודות, ג'ון דיברתולמיאו 14 נקודות, עמית שמחון 13 נקודות.

עופר רחימי התייחס למשחק בסיום ואמר: "לא שיחקנו טוב חזרנו למשחק היינו חלשים בהתקפה ובהגנה הצלחנו לעצור אבל אם אתה לא קולע מענישים אותך וחבל כי חזרנו ברבע האחרון".

רחימי התייחס גם לשחקן טוני מיצ'ל ולבעיות שעלו בהקשרו לאחרונה:"אני מאמין בטוני תמיד האמנתי בו, אני צריך לשבת עם ההנהלה לבדוק את האפשרות של חיזוק, אני רוצה לראות את טוני טוב, הסיבה שטוני שיחק היום מעט היא מכיוון שאני רוצה לשמור עליו מבעיית העברות, אבל לא כל כך מצליח הוא צובר עבירות וקשה לו להכנס למשחק."
צילום: מיכה קייזנר - מכבי "הנטר" חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.