עוד אחד לאוסף-הפסד למכבי

מאת מערכת האתר | הפסד ליגה נוסף למכבי חיפה, הפליאוף העליון בסכנה? מולנסטיין: "כלום לא הולך לנו בקלות", "מקווה שדאמרי יצטרף"

לאחר שהודחה מגביע המדינה הגיעה מכבי חיפה לאצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע במטרה לצאת עם תוצאה טובה, הפועל באר שבע באה מצידה לנצח ועשתה את זה די בקלות, 2:0 לחניכים של ברק בכר, וליינטה הורחק.

המחצית הראשונה התנהלה בשליטה מוחלטת של הפועל באר שבע שגם הצליחה לכבוש בדקה ה-36 כאשר מליקסון הגביהה לראש של שהר שהוריד לראדי האחרון נתן לווקאמה שבעט נפלא ועשה 1:0, מכבי חיפה הגיע למחצית רק בדקה ה- 45 מוחמד עוואד קיבל את הכדור ושחרר בעיטה שטוחה ומסוכנת מ-20 מטר אבל גורש היה שם כדי לעצור.

את המחצית השנייה פתחה מכבי טוב יותר אבל לא הצליחה לסכן יותר מידי את שערו של גורש קגלמאכר וואצק ניסו אבל לא ממש הצליחו מנגד שריקת פנדל מוזרה של יפת נתנה להפועל באר שבע את השני, כאשר בן שהר כבש מהנקודה הלבנה, בדקה ה-71 מכבי חיפה הייתה קרובה לצמק את התוצאה אבל לואי טהא הרחיק מהקו את הבעיטה של קגלמאכר ובסיום, 2:0 לב"ש.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר. מארק ואליינטה. דקל קינן. איאד אבו עביד, יניב בריק (גילי ורמוט, 46), נטע לביא (ניקיטה רוקאביציה, 69), קמיל ואצק, סאן מנחם, רועי קהת ומוחמד עוואד (עמית זנטי, 63).

בסיום המשחק אמר המאמן רנה מולנסטיין: "אני לא מרוצה המתוצאה אבל כן מרוצה מהלחימה והמחוייבות, באר שבע קבוצה מצוינת הפנדל הרג אותנו, במחצית השנייה נראינו טוב יותר, כלום לא הולך לנו בקלות."

על הרוטציה והספסול של ורמוט ורוקביצה אמר: "יש עומס של משחקים, התוכנית הייתה להתגונן נכון ולא לספוג ובמחצית השנייה לשתף את שניהם כדי לחולל שינוי, חשוב לנו לשתף גם שחקנים צעירים זו הזדמנות וניסיון חשוב עוברם, עכשיו יש לנו גם את אוילפסון וגם אני מקווה  שאת דאמרי".

על ההמשך אמר: "אני לא חושב שנכשלנו העונה, יש עוד הרבה נקודות והרבה על מה לשחק, אנחנו רוצים להשיג מקום באירופה".
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.