נשר חוזרת לנצח

מאת בן סער | ניצחון חוץ ענק לעירוני נשר, מימון כבש, אמזלג: "ניצחון סופר חשוב"

עירוני נשר משיגה ניצחון חוץ חשוב על מכבי הרצליה 2:1 משער ניצחון של הבלם שי מימון ורושמת את ניצחונה הראשון בסיבוב השני.

נשר פתחו טוב את המשחק ובדקה ה17 באו על שכרם- עמית אמזלג הגביה לרחבה, השוער  של הרצליה עלה לכדור אבל הדף גרוע ישר לראשו של דאליבור פאנדזה שמול שער ריק נגח פנימה, 1:0. לאחר מכן, לא נרשמו אירועי מיוחדים והמחצית הסתיימה ביתרון של האורחים.

במחצית השנייה הגיעה נשר להזדמנות טובה ברחבה אך דניס צ'ין החמיץ. בדקה ה61 בהזדמנות הראשונה שלה מכבי הרצליה השוותה מבעיטה אדירה ממרחק של אופיר עמרם שבעט לחיבורים 1:1. אלדד שביט החל לצעוק ולדרבן את חניכיו ומסתבר שזה עבד, בדקה ה81 כדור קרן מגיע לעמית אמזלג שניסה לבעוט כדור מחוץ לרחבה שבסופו של דבר הגיע לשי מימון שמצא את עצמו לבד מול השוער ושלח את הכדור לפינה השמאלית פנימה 2:1 לנשר, שערו השני העונה של מימון.

עמית אמזלג שהיה מעורב בשני השערים בתגובה על הניצחון לחיפה ספורט: "זה היה ניצחון סופר חשוב, להגיע למשחק חוץ בהרצליה ולנצח באצטדיון שלהם אחרי שני משחקים שלנו ללא ניצחון. היה קרב קשה, נתנו הכל על המגרש, אך המשחק הזה נכנס כבר להסטוריה, כמו שכבר אמרתי בעבר, בכדורגל אין זמן לבכות או לשמוח, ביום שישי מחכה לנו משחק מול קבוצה קשה ואיכותית. נבוא הביתה, נעלה בטירוף לנצח ונקווה שתבוא עלינו הברכה לקחת את מלוא הנקודות.

כאמור, ביום שישי תארח עירוני נשר את בני לוד שהשיגה הערב ניצחון ביתי 1:0 על הפועל ירושלים.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.