מכבי חיפה הודחה, שטיין הצטיינה

מאת בן סער | מכבי חיפה נוצחה 3-0 בגומלין מול פומי במסגרת גביע ההתאחדות האירופאי, תמר שטיין הצטיינה בצד הירוק, יוליה צבטקובה:"היינו צריכות לתת קצת יותר" 

מכבי חיפה האלופה ומחזיקת הגביע ארחה הערב ברוממה את פומי קאסלמג'ורה מחזיקת ליגת האלופות הנוכחית, למשחק גומלין במסגרת גביע ההתאחדות האירופאי, לאחר שבמשחק הראשון הפסידה 3:0 באיטליה, גם הערב פער היכולת בין שתי הקבוצות היה ניכר ומחזיקת גביע האלופות פומי ניצחה את המשחק בצורה חלקה, 3:0.
במערכה הראשונה האיטלקיות פתחו בצורה חזקה וכבר הובילו בהפרש ניכר, חיפה הצליחו לחזור למשחק עם כמה הנחתות טובות אבל בסופו של דבר פומי סיימה את המערכה בניצחון 25:21. המערכה השנייה התאפיינה בדומיננטיות ברורה של האיטלקיות שהצליחו לענות לרוב ההנחתות של החיפאיות, נקודת האור הייתה תמר שטיין שנתנה משחק הגנה הירואי, המערכה הסתיימה בניצחון של פומי 25:15.

המערכה השלישית דווקא התחילה טוב מבחינת החיפאיות אך בסופו של דבר, הכושר הגופני של האיטלקיות דיבר והן ניצחו את המערכה והמשחק 25:19. ביום ראשון מצפה לחיפאיות משחק בגביע מול ק.ק. ת"א ובשבת הבאה משחק עונה מול כפ"ס.

בסיום המשחק אמרה לחיפה ספורט שחקנית הקבוצה יוליה צבטקובה: "אין ספק שיש הבדל בין הקבוצות הן מחזיקות גביע האלופות בעונה שעברה, זה היה משחק מעניין אבל היינו צריכות לתת קצת יותר, יותר ריכוז ותשומת לב, היה משחק קשה יש להם מאמן מצוין והם התאימו הגנות היה לנו קשה לקחת נקודות אנחנו צריכים להתאמן קשה כדי להגיע לרמות שלהן, אנחנו עכשיו עם הפנים לליגה במטרה לשמור על האליפות והגביע יש לנו את ק.ק תל אביב ואח"כ כפר סבא נגד קבוצות מהסוג הזה אנחנו יודעות איך לשחק ולהרים את הרמה שלנו."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.