פרסלני: "המטרה פליאוף עליון"

מאת רובי לוי | הפועל חיפה מסיימת סיבוב ראשון מוצלח למדי, הקפטן טל פרסלני מתפנה לסכם אותו לחיפה ספורט 

סיבוב ראשון מרשים עבר על קבוצת האוהדים של הפועל חיפה, הקבוצה שרק העונה העפילה לליגה הלאומית סיימה אמש (שלישי) את הסיבוב בניצחון מרשים על עירוני רמת גן, אמנם רמת גן אחת הקבוצות החלשות בליגה אבל הפועל חיפה ניצחה בצורה מעוררת כבוד 113:71, כאשר קינו והוארטס הצטיינו עם 25 נק' כ"א ואילן נניקשוילי הוותיק והטוב תרם 16 אסיסטים, יותר מכל האסיסטים שמסרו כל שחקני עירוני רמת גן גם יחד (24), גם ניב משגב עם 17 נקודות וטל פרסלני הקפטן האהוב 14 נקודות נתנו משחק מצוין.

הפועל חיפה סיימה את סיבוב המשחקים הראשון ביחס הפסדים - ניצחונות חיובי של 7:5 שהיא במקום ה-6 המוביל לפלייאוף, נזכיר שלהפועל משחק חסר להשלים מול רעננה עדיין בסיבוב הראשון, בהפועל יודעים שמוקדם ואולי מסוכן לדבר על העפלה לליגת הבכירה, אך בהחלט נדמה שיכולים להיות מרוצים מהסיבוב הראשון, אחד הגורמים המרכזיים להצלחתה של הפועל חיפה היא הבחירה המוצלחת בשני הזרים, דויד הוארטס שמציג שורה סטטיסטית מרשימה עד כה עם: ממוצעים של 23.9 נק', 6.5 ריבואונדים ו-3.3 אסיסטים למשחק. גם הזר השני של הקבוצה קינו בורואס מציג נתונים מרשימים עם: 23.3 נק', 10.9 ריבאונדים ו-1.3 אסיסטים למשחק.

קפטן הקבוצה טל פרסלני התראיין לחיפה ספורט והתייחס למשחק מול עירוני רמת גן ואמר: "הגענו למשחק מול קבוצה שנלחמת על הישרדותה בליגה שזה אף פעם לא משחק פשוט. פתחנו את המשחק לא טוב, אך בשלב מוקדם התאפסנו, חזרנו למשחק והובלנו להכרעתו בשלב מוקדם יחסית. מגיע קרדיט ענק לשחקנים הצעירים בקבוצה שנתנו לנו את הדחיפה שהיינו צריכים מהספסל ושיחקו מצוין."

עוד התייחס פרסלני לסיבוב שעבר על קבוצתו: "עבר עלינו סיבוב ראשון טוב, אנחנו במאזן חיובי 7:5 עם משחק חסר ואני חושב שלקבוצה שעלתה השנה ליגה ורוב הסגל מהעונה הקודמת נשאר זה לא רע בכלל. יש עוד סיבוב שלם לפנינו (ומשחק השלמה מול רעננה) ואני מאמין שאם נמשיך ביכולת הנוכחית ואפילו עוד נשתפר כמו שאנחנו יכולים אנחנו נעמוד במטרות שלנו בסוף העונה- פליאוף עליון."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.