הרצליה מגיעה לרוממה - פרז שוחרר

מאת רובי לוי | מכבי חיפה תארח את בני הרצליה, אלכס פרז שוחרר ממכבי חיפה - רחימי: "שמחים לחזור הביתה" 

כאמור בצל שחרורו הצפוי של גארד הירוקים אלכס פרז, מכבי "הנטר" חיפה תארח הערב (ראשון, 21:00) את קבוצת בני הרצליה בהיכל הספורט ברוממה, מכבי מגיעה למפגש הבית הזה לאחר סדרה של ארבעה משחקי חוץ, לאחר שבאחרון שבהם ספגו הפסד והודחו ממפעל גביע המדינה, מי שצפוי לערוך הופעה מחודשת בשורות הירוקים הוא הגארד החדש גרגורי וארגס.

מכבי מגיעה למפגש לאחר שני נצחונות ליגה מאוד משכנעים האחד באילת על הפועל אילת והשני במחזור הליגה האחרון על הפועל תל אביב באולם הדרייב-אין, צמד הנצחונות הללו מציב את מכבי עדיין ביחס שלילי של הפסדים מול נצחונות (7:5) אבל בקבוצה בהחלט שואבים עידוד מהשיפור והצטרפותו של הגארד גרגורי וארגס.

מנגד על בני הרצליה עוברת עונה בהחלט מרשימה עד כה עם יחס הפסדים - נצחונות חיובי (8:4), מציגה קבוצה שמתבססת על כדורסל קבוצתי ולאו דווקא תלויה בשחקן זה או אחר, שלושה שחקנים בחמישייה קולעים את מרב הנקודות שלהם במומצע למשחק כ-14 נקודות רק מעידות על העובדה.

מאמן הקבוצה עופר רחימי אמר לקראת המשחק: "אנחנו שמחים לחזור הביתה לאחר ארבעה משחקי חוץ רצופים. עומדת לפנינו משימה קשה מול קבוצה טובה ומאומנת".

ואילו שחקן הקבוצה עמית שמחון אמר: "כיף לחזור ולשחק בבית אחרי מספר משחקי חוץ. אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום שלנו מהניצחונות האחרונים בליגה ולשמח את הקהל הביתי שלנו".
צילום: מיכה קייזנר - מכבי "הנטר" חיפה

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.