קפאו על האפס

מאת בן סער | עירוני נשר אירחה במזג אוויר סגרירי את הפועל רמת השרון במשחק בו היא חייבת את הנקודות לאחר שני הפסדים רצופים

עירוני נשר ארחה היום בצהריים את הפועל רמת השרון למשחק חשוב מאוד, בנשר הגיעו למשחק לאחר שני הפסדים רצופים וקיוו לצאת עם שלוש נקודות, אבל מזג האוויר הסוער, הקשה על תנאי המשחק ובסופו של דבר הקבוצות סיימו את המשחק בתיקו משמים.

המשחק התנהל תחת גשם שוטף ומשטח דשא זוועתי, עם מלא שלוליות אשר הקשה על ניהול המשחק של שתי הקבוצות. מלבד בעיטה מחוץ לרחבה של אמיר אבו ניל,אותה השוער קלט, לא נרשמו איומים במחצית הראשונה לעבר שערה של רמת השרון.

במחצית השנייה נשר לחצה אבל שהדשא מוצף ובוצי היה פשוט קשה לשחק. בלטו בנשר אמיר אבו ניל, שניכר שהוא משדרג את משחק הקבוצה ומשלים את מה שהיה חסר לה בעמדה זו ועמית אמזלג, שנלחם על כל כדור והיה דומיננטי אף הוא בקישור. כמו כן, בר איבגי פתח היום בעמדת המגן השמאלי על חשבונו של אחמד שאעבאן והפגין משחק לוחמני עם מהירות ויוזמה. רמבוואנה שחתם השבוע נכנס בדקה ה-88 ולא ממש השפיע על המשחק.

בסיום המשחק התראיין מאמן הקבוצה אלדד שביט והתייחס למשחק בתנאים הבלתי אפשריים ששררו היום והמפגש הצפוי להם מול מובילת הטבלה מכבי נתניה בשבוע הבא: " תנאי מזג האוויר היו קשים מאוד, שתי הקבוצות צריכות לקבל צ"לש על המשחק, לגבינו, עם קצת ריכוז ליד השער יכולנו לנצח את המשחק, נקודת האור זו הנקודה שהשגנו שחשובה להמשך, מה גם שלא ספגנו, הבאנו שחקנים חדשים, דם חדש לקבוצה, הקבוצה צריכה טיפת השחזה, ברגע שהכל יתחבר יגיעו גם התוצאות. המשחק בנתניה המשחק הקשה ביותר שלנו שיש בליגה, אנחנו נשב, ננתח אותם ונשתדל להגיע בצורה הכי מוכנה לשם."

גם השחקן נאור עבודי התראיין לחיפה ספורט והתייחס למשחק:
" כדורים נעצרו על הדשא, ועפו באוויר עם הרוחות, שלטנו במחצית השנייה אך לצערנו לא הצלחנו לתרגם את זה למצבים עם שערים. בשבוע הבא משחק קשה ,אך אני לא דואג, אלדד יכין אותנו בצורה הכי טובה שיש."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.