מכבי יוצאת לנהריה

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה יוצאת למפגש מול נהריה בעין שרה, רחימי לקראת המפגש: "מצפה לנו משחק קשה" 

לאחר הניצחון המרשים במחזור הקודם מול גלבוע/גליל בגן-נר, יצאו מחר (ראשון, 19:25) מכבי "הנטר" חיפה לאולם בעין שרה למפגש מול עירוני נהריה שמגיעים למפגש לאחר שהשיגו ארבעה ניצחונות ליגה מששת המשחקים האחרונים, שני ההפסדים היו למכבי תל אביב (לאחר הארכה) ולהפועל ירושלים במחזור הקודם, 78-81, עם שלשת ניצחון על בשנייה האחרונה, שתי הקבוצות עם מאזן הפסדים ניצחונות זהה של 8:7 (שלילי).

מכבי קיבלו במפגש הקודם הצגה מצמד הישראלים הבכירים של הקבוצה עוז בלייזר ועמית שמחון שקלעו יחד 55 נקודות, במכבי ירצו לקבל קצת יותר מוויל גרייבס שבמשחק האחרון לא קלע ולו סל אחד, גם הזר החדש שהצטרף לקבוצה קווין פינקני יהיה בסגל ויעמוד לרשותו של עופר רחימי, מי שנמצא בספק הוא ווילי וורקמן הפצוע שגם לא שיחק במשחק הקודם מול גלבוע/גליל.

לקראת המשחק אמר מאמן מכבי "הנטר" חיפה, עופר רחימי: "מצפה לנו משחק קשה נוסף, מול קבוצה שנמצא במומנטום חיובי. נצטרך להביא את השטף בהתקפה ואת האינטנסיביות מהמשחק הקודם, בכדי לרשום ניצחון נוסף".

שחקן הקבוצה אורלנדו מנדז-ולדז התייחס גם הוא למשחק ואמר: "המשחק הזה חשוב והוא עוד הזדמנות בשבילנו לנצח משחק חוץ קשה. כמובן שניצחון חוץ נוסף יתן לנו הרבה ביטחון להמשך ויעזור לנו להמשיך את התהליך שלנו באווירה הרבה יותר טובה".
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.