הפועל חיפה: ראשד אנדרסון הצטרף

מאת מערכת האתר | הפועל חיפה תארח הערב את הוד השרון למשחק חשוב, הזר ראשד אנדרסון הצטרף לקבוצה 

הפועל חיפה הודיעה על צירופו של שחקן חדש במקומו של הזר דיויד הווארטס ששוחרר מהקבוצה בשבוע שעבר, השחקן הוא רשאד אנדרסון בן ה-33 שיכול לשחק גם כגארד וגם כפורוורד והגיע לקבוצה הישר מהליגה הראשונה ביוון שם שיחק בקבוצת פורומיטיס, השחקן השתתף העונה ב-9 משחקים בליגה היוונית, שיחק במומצע 16 דק' למשחק וקלע 5.9 נק' למשחק כמו כן הוריד השחקן 1.9 ריבאונדים למשחק ומסר פחות מאסיסט למשחק.

אנדרסון שיחק במכללת קונטיקט היוקרתית לפני שיצא לליגות המקצועניות וזכה שם באליפות המכללות בשנת 2004 לצד שחקנים דוגמת בן גורדון, אמקה אוקאפור וצ'רלי וילאנואבה מה-NBA.

השחקן אמר לעמוד הפייסבוק של הקבוצה: ״אני שמח על ההזדמנות להגיע למועדון הפועל חיפה, אני מתרגש מאוד ומחכה כבר למשחק הראשון מול האוהדים הנפלאים״.

הפועל תפגוש הערב ב-19:00 ברוממה את הוד השרון, האדומים מגיעים למפגש החשוב הזה לאחר שלושה הפסדים רצופים, והמשחק הערב הוא קרב ישיר על מקום בפלייאוף כאשר הפועל חיפה במקום ה-8 והוד השרון עם מספר נקודות זהה (22) במקום העשירי. הפועל תעלה למשחק רק עם הזר ג'רון בורואס, הזר החדש אנדרסון עדיין לא בסגל ויצטרף לקבוצה החל מהמשחק הבא.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.