פירוק בהיכל - ניצחון למכבי

מאת בן סער | מכבי "הנטר" חיפה רושמת ניצחון מרשים על קבוצת בני הרצליה החזקה. זהו ניצחון הליגה השלישי ברציפות לחניכים של עופר רחימי שאמר: "הניסיון ההגנתי של וארגס הוביל אותנו לניצחון היום"  

מכבי "הנטר" חיפה המשיכה הערב (שני) את המומנטום החיובי בליגה, והצליחה לנצח את בני הרצליה 99:65, מכבי קיבלה בחזרה את הגארד גרגורי וארגס שבמשחק הבכורה שלו מסר 11 אס' וקלע 10 נק' הגארד כנראה הצליח להשפיע על שאר השחקנים סביבו, שמונה שחקנים בירוק קלעו בדאבל פיגרס! המשחק נפתח בדקת דומייה לזכר נרצחי הפיגוע בארמון הנציב.

מכבי פתחה עם: גרייבס, קופרברג, שמחון, מנדז-ולדז, דיברתולמאו.

הרבע הראשון נפתח רע שני הצדדים הרבו להחטיא ממצבי קליעה נוחים, בסופו של דבר הייתה זו הרצליה ששיפרה את אחוזי הקליעה שלה והרבע הראשון הלך לבני הרצליה 21:12. ברבע השני מכבי התעוררה הרבה בזכותו של גרגורי ורגאס הפעלתן וסיימה את המחצית שהיא מובילה 42:31, עם שלשה אדירה של עמית שמחון עם הבאזר.

ברבע השלישי הירוקים המשיכו עם היכולת הטובה בעיקר הודות לוויל גרייבס שהיה בכל מקום במגרש ועוז בלייזר, הרבע הסתיים ב-71:48. הרבע הרביעי המשיך עם המשחק הקבוצתי הנהדר כשהפעם ג'ון דברתולומאו, מתבלט לצד ורגאס שממשיך להנהיג את הקבוצה, המשחק מסתיים בניצחון גדול של הירוקים  99:65. בשבוע הבא תארח מכבי "הנטר" חיפה את קרית גת האחרונה בטבלה.קלעו למכבי: וויל גרייבס 14, ווילי וורקמן ועוז בלייזר 13 כ"א, ג'ון דיברתולומיאו ועמית שמחון 12 כ"א, גרגורי ורגאס (11 אס'), טוני מיצ'ל ואורלנדו מנדז-ולדז 10 כ"א. ניר שריד 3 ודניאל קופרברג 2.

בסיום המשחק התראיין עופר רחימי לחיפה ספורט ודיבר  על אלכס פרז, ורגאס והמשחק הצפוי להם בשבוע הבא נגד נועלת הטבלה: "אלכס שחקן נהדר גבר שנלחם בשבילנו הוא עדיין צעיר, אני חושב שהניסיון של ורגאס והאורינטציה ההגנתית זה מה שהוביל אותנו הערב לניצחון הגדול הזה, נגד קריית גת יהיה משחק קשה, מכבדים אותם אבל נבוא כמובן לנצח כדי לשמור על הבית".

גרגורי וארגס ששב להיכל לקדנציה שנייה אמר לחיפה ספורט: "אני שמח לחזור לכאן כיף להיות כאן, אני שמח שהצלחתי להשפיע על שאר השחקנים סביבי, זה סגנון המשחק שלי הגנה התקפה ולשתף כמה שיותר את החברים."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.