מכבי חיפה מציגה

מאת רובי לוי | מכבי חיפה הציגה את שחקני הרכש החדשים שלה, גם המנכ"ל אסף בן-דוב וגם המאמן מולנסטיין דיברו וגם מה סיפר לנו מאמנו לשעבר של פיטים אזמי, ניצחון למכבי במשחק אימון שער בכורה לאזמי

מכבי חיפה הציגה היום (חמישי) במסיבת העיתונאים שלה את צמד שחקני הרכש החדשים אניס אלושי ופיטים אזמי, גם המנכ"ל אסף בן דוב והמאמן רנה מולנסטיין השתתפו במסיבת העיתונאים.

מנכ"ל הקבוצה אסף בן דוב פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "מכבי חיפה כעת נמצאת בשלבים האחרונים של בניית הסגל שלה, זו תקופה מאתגרת עבורנו וכעת אנחנו מצפים לתוצאות טובות יותר נכון שציפינו ליותר ממה שהשגנו עד כה אבל ככה זה שעושים שינויים מהותיים, שוחררו מתחילת העונה 19 שחקנים והובאו 15 שחקנים חדשים, המטרה כרגע היא לעבוד קשה לבנות קבוצה שתרוץ קדימה בעונות הקרובות".
צילום: האתר הרשמי.
פיטים אזמי שקיבל את החולצה מספר 9' אמר: "אני שמח להגיע למועדון גדול כמו מכבי חיפה, כמות האהבה וההודעות שיש לי בפייסבוק מאוהדי מכבי חיפה לא תתואר, אני לא מרגיש בלחץ ואני אעשה את המיטב שלי לעזור לקבוצה, אני יודע שמכבי חיפה משחקת נגד קבוצות שמצופפות את ההגנה שלהם, שיחקתי בעבר בקבוצה דומה ואחד הדברים שעבדנו עליהם זה משחק נגד הגנה צפופה, אני מקווה להישאר כאן כמה שיותר".


צילום: האתר הרשמי.
אניס אלושי שישחק עם חולצה מספר 8' אמר: "אני שמח על ההזדמנות להיות במועדון גדול כזה, אני ארצה לתרום לו מהניסיון שלי, אני שחקן חמישים חמישים שיודע לעשות את העבודה מרחבה לרחבה, הפציעה הרצינית שלי הייתה לפני 4 וחצי שנים ואני כרגע כשיר במאה אחוז הפציעה הזאת מזמן מאחורי".

גם מאמן הקבוצה רנה מולנסטיין התייחס למשחק הקרוב ואמר: "המטרה היא לנצח את המשחק הקרוב, יש לנו שחקנים חדשים שמביאים לנו אנרגיה חדשה ומנהיגות, נצטרך לעבוד קשה על מנת לחבר אותם, לקבוצה הייתה חסרה איכות וכרגע אנחנו עם השחקנים החדשים רוצים להחזיר את הקבוצה לצמרת, ברור שצריך להביא גם תוצאות טובות, השחקנים והצוות יודעים את זה, אנחנו מגיעים לנצח כל משחק בבית וגם בחוץ, משחק כמו המשחק הקרוב הם משחקים שמגיעים לפעמים בזמן."

לאחר מסיבת העיתונאים קיימה הקבוצה משחק אימון שהיה סגור לתקשורת במסגרתו ניצחה הקבוצה 6:0 את אסי גלבוע מליגה א', כבשו למכבי: עוואד צמד, קהת, אזמי, ורמוט וואצק.

בעניין עומרי אלטמן אין חדש וכפי שפורסם בחיפה ספורט מקורב לשחקן אמר: "לשחקן יש אפשרות גם לצאת ולשחק בחו"ל וההחלטה בידיו, אמנם עוד קבוצות בליגה הישראלית רוצות אותו אבל אם הוא יעזוב את הפועל תל אביב לקבוצה בארץ זה יהיה למכבי חיפה".

אלירן עטר עדיין בספק לקראת המשחק מול מכבי תל אביב והזר החדש פיטים אזמי צפוי לפתוח במשחק.

מאמנו של פיטים אזמי בקבוצתו האחרונה (בודו גילמט) אוזמנד ביורקן התראיין הבוקר לחיפה ספורט וסיפר על השחקן:
"פיטים היה שחקן מרכזי בקבוצה, למרות שירדנו ליגה הוא עשה עבודה טובה מאוד עבור הקבוצה לצערי זה לא הספיק לנו להישארות בליגה."

המאמן דיבר על הצעות שהיו לשחקן בליגה המקומית: "אני יודע שהיו כמה קבוצות בליגה שרצו אותו, מכבי חיפה היא הזדמנות נהדרת עבורו להתקדם ואני חושב שהוא בחר במקום הנכון".

עוד התייחס ביורקן לתפקוד של אזמי במגרש: "אזמי שחקן מגוון ויכול לשחק מספר תפקידים בהתקפה, הוא יודע לשחק על הקווים גם בימין וגם בשמאל הוא יודע להצטרף משם כחלוץ שני, הוא יודע לשחק את התפקיד של החלוץ המרכזי הוא שחקן מהיר."
אוזמנד ביורקן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.