"כמה שיותר גבוה"

מאת בן סער | יוני אוחיון קפטן הפועל רובי שפירא מסכם את הסיבוב ולא מפסיק להחמיא לקהל של הפועל רובי 

ליוני אוחיון  מלאו ביום ראשון 30 , הקפטן של הפועל רובי שהגיעה אליה מעירוני נשר והפך להיות חלק בלתי נפרד מהקבוצה בראיון סיכום סיבוב לחיפה ספורט.

יוני, הייתי בעונות האחרונות שחקן עירוני נשר ובעונה האחרונה אף חלק אינטגרלי בעליית הקבוצה ללאומית, מדוע בחרת להישאר בליגה א' ולבחור בהפועל רובי?

ראשית אציין שעירוני נשר הייתה אחת התחנות המרכזיות בקריירה שלי. הגעתי למועדון כאשר החלה המהפכה במועדון סמוך לבחירתו של אבי בינמו לראשות העיר והצלחנו להעפיל כבר בעונה הראשונה לליגה א', כעבור שנה עשינו זאת שוב והעפלנו ללאומית. הסיבה היחידה שלא המשכתי בעירוני נשר היא שבימים אלו אני ניגש לבחינות מועצת רואי החשבון. לא הצלחנו להגיע להבנות בין שילוב לימודיי למתכונת האימונים הנדרשת בליגה הלאומית והחלטנו להיפרד. כבר בפגישה הראשונה עם חברי העמותה של הפועל רובי, ידעתי שזה המקום הנכון עבורי. לראשונה, אני משחק בקבוצת אוהדים שמגיעים ודוחפים את הקבוצה שבוע אחרי שבוע מתוך אהבה למועדון.

מסתמן שליגה א' אינה ליגה קלה כלל, למרות העונה הטובה שאתם נותנים ישנן קבוצות כמו הפועל חדרה והפועל איכסל שלא מוותרות ונלחמות חזק על העלייה, האם אתה רואה אתכם נותנים להן פייט עד סוף העונה?

להבדיל מהעונות הקודמות, בהן היה אפשר להצביע על 2-3 קבוצות שירוצו עד הסוף, אני חושב שהעונה הסיפור שונה- הליגה שוויונית מתמיד ואין קבוצה שמציגה עליונות על שאר הקבוצות. אני חושב שהקבוצה שתעשה את ההתאמות הנכונות עד תום מועד ההעברות ותהיה חזקה מנטלית בסיבוב השני, יהיו לה סיכויים טובים יותר לסיים במקום הראשון. אני בטוח שהצוות המקצועי בעזרת הועד של המועדון יעשו הכל בכדי שנגיע חזקים יותר לסיבוב השני.

מה מיוחד בקבוצת אוהדים לעומת קבוצות אחרות?

אני יכול להגיד לך מה מיוחד בין הפועל רובי לקבוצות אחרות, לקבוצה יש קהל מדהים שתומך בה בלי קשר לתוצאת המשחק. זה לא מובן מאליו שאחרי תוצאות לא טובות הקהל עומד על הרגליים ומעודד את הקבוצה. זה אחד היתרונות המשמעותיים שיש לנו על שאר הקבוצות.

איך זה לשחק בהגנה לצד שחקן כמו שמעו הרוש ששיחק בליגת העל?

שמעון שחקן ובן אדם מדהים. אין ספק שיש לו תרומה גדולה למועדון הן ברמה המקצועית והן בעצם היותו מנהיג ושחקן בעל נסיון.

איפה אתה רואה אתכם בסוף העונה?

השאיפות הן כמה שיותר גבוה. נעשה את המקסימום לעמוד במטרות שלנו.
צילום: פייסבוק הפועל רובי שפירא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.