ניצחון הרכש-הפועל רובי מביסה

מאת בן סער | הפועל רובי הביסה את מגדל העמק משערים של שני שחקני החיזוק החדשים ועולה למקום השני, אלקנתי כובש הצמד: "כיף גדול"

אמנם בחוץ היה קר וגשום אבל כל זה לא מנע מ-400 אוהדים אדומים להגיע למגרש הביתי הערב (שבת) בעכו ולעודד בכל הכוח, הפרס הגיע בדמותו של ניצחון 3:0 משערים משחקני החיזוק שחתמו רק לפני שבוע וחצי במועדון.
צילום: הפועל רובי שפירא.
הפועל רובי פתחה בסערה וחיממה את העניינים כאשר כבר בדקה החמישית הבחין הרכש מנשר, דניאל ברק, בשוער של הפועל מגדל העמק שהיה מחוץ לשער והקשית מעליו כמעט מ-40 מטר! 1-0 לאדומים, ברק עם שערו הראשון בקבוצה.

הפועל רובי המשיכה להיות דומיננטית לאורך רוב המשחק והגיעה למצבים אך השער השני הגיע רק בדקה ה-79, גל אלקנתי שנכנס כמחליף הגיע לפינה הימנית של הרחבה ובעט למשקוף ופנימה 2:0. בדקה ה-85 היה זה שוב אלקנתי שלקח כדור ומתוך הרחבה בעט חזק וקבע את תוצאת המשחק 3:0, והרבה חומר למחשבה לעודד קוטר לגביו.

בסיום המשחק התראיין גל אלקנתי לחיפה ספורט וסיפר על תחושותיו לאחר שעלה מהספסל וכבש צמד: "כיף גדול, זה תסריט שכל שחקן חולם עליו, אני שמח שהשערים שהבקעתי עזרו לקבוצה לנצח אבל אין יותר מידי זמן לחגוג יש עוד הרבה עבודה והליגה  ארוכה מאוד".

הפועל רובי עלתה למקום השני בטבלה לאור ההפסד של הפועל חדרה אתמול וניתן לראות שבקבוצה השקיעו מחשבה מרובה לגבי הרכש שהגיע בחלון ההעברות, כולל השוער רז רחמים ששמר על רשת נקיה. בשבוע הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל הרצליה שמצידה תנעל את המחזור ה-17 ביום שלישי במשחק חוץ מול נועלת הטבלה מ.ס. צעירי כפר כנא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.