מכבי חיפה מארחת את חולון

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה מארחת את הפועל חולון, עופר רחימי: "כדי לנצח נצטרך להיות במלוא הריכוז" 

מכבי "הנטר" חיפה תארח הערב (רביעי, 19:45) את הפועל חולון במסגרת המחזור ה-17, מכבי מגיעים למפגש לאחר הפסד השבוע מול עירוני נהריה ורשמה את ההפסד ה-9 שלה העונה, חולון לעומת זאת בעונה נפלאה מגיעה למפגש לאחר שני ניצחונות רצופים ובכלל רשמה רק חמישה הפסדים העונה, חולון קבוצה מוכשרת והקלע המצטיין שלה העונה הוא קאליף ווייאט עם 20 נק' בממוצע למשחק, גם דגן יבזורי אקס מכבי "הנטר" חיפה שהצטרף לקבוצה לפני כמה מחזורים עוזר לשדרג את הקבוצה, בחולון משחק אקס נוסף של מכבי, הסנטר אלכס צ'וברוביץ' שהיה חלק מהאליפות האחרונה של הירוקים.

במכבי מקווים לקראת המשחק לקבל קצת יותר מהשחקנים שאמורים להוביל כמו: וויל גרייבס וגרגורי וארגס, גרייבס ממשיך בחוסר היציבות שלו ולצד משחקים גדולים הוא נקלע לתקופות לא טובות, בשלושת המשחקים האחרונים קלע השחקן 7 נק' סה"כ בלבד, גם מגרגורי וארגס יש ציפייה לקבל יותר לאחר שבמשחק האחרון מול עירוני נהריה קלע השחקן 7 נק' ומסר 7 אס'. אצל הירוקים מרוצים מאוד מצמד הישראלים עוז בלייזר ועמית שמחון שבשני המחזורים האחרונים הובילו את רשימת קלעי הקבוצה ומצליחים לשמור על יכולת גבוה, מי שגם הערב צפוי להעדר מן המפגש הוא ווילי וורקמן הפצוע.

לקראת המפגש אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "חולון קבוצת צמרת בליגה והם התחזקו מאז הפעם האחרונה ששיחקנו מולם. נצטרך להביא את מלוא הריכוז ולבצע טוב את תכנית המשחק שלנו, בכדי לנצח את המשחק".

שחקן הקבוצה טוני מיצ'ל אמר: "נעצרנו קצת נגד נהריה. אנחנו פשוט רוצים לעלות על המגרש ולנצח, בשביל האוהדים שלנו, ובשביל עצמנו. זה צריך להיות משחק טוב ואנחנו מוכנים לקראתו".
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.