מכבי חיפה: מלגה לספורטאים מצטיינים

מאת מערכת האתר | 12 ספורטאים מצטיינים של אגודת מכבי חיפה, קיבלו מלגה בטקס המסורתי לזכרו של נחום חת ז"ל- נשיא הכבוד של מכבי ישראל, מכבי תנועה עולמית ומכבי חיפה, אורח הכבוד באירוע היה אמיר פלד - יו"ר המכבייה ה-20 

כמיטב המסורת זו השנה ה-27 ברציפות, קיימו נאמני המכבי חיפה, בראשותו של דני אסנין וסגנו וממלא מקומו עו"ד אלי רולוף, טקס לזכרו של נחום חת ז"ל: נשיא הכבוד של מכבי ישראל, מכבי תנועה לאומית ואגודת מכבי חיפה. האירוע התקיים במרכז הספורט של מכבי חיפה, בכרמל ברחוב הביכורים הקרוי על שמו של נחום חת ז"ל.

מי שהפיק וארגן את הטקס ואף הנחה אותו במקצועיות היה דודו גרשטיין מנהל מרכז הספורט מכבי חיפה. באירוע השתתפו: בני משפחתו של נחום חת ז"ל, נאמני המכבי חיפה, חברי הנהלת אגודת מכבי חיפה בראשותו של ניר ענבי, מנהלי מחלקות, מאמנים וכמובן הספורטאים המצטיינים ובני משפחתם.

אורחי הכבוד באירוע היו: אמיר פלד יו"ר המכבייה ה-20 ושמוליק זגגי יו"ר רשות הספורט בעיריית חיפה. בתחילת הטקס, נשאו דברים לזכרו של נחום חת ז"ל: בנו פרופסור מאיר חת ודני אסנין, שציינו את המורשת הספורטיבית הציונית בספורט הישראלי ובפרט באגודת מכבי- חיפה,דרך שהוא התווה בה ונאמני המכבי-חיפה הולכים בדרכו ודבקים בה לאורך כל השנים.

אורח הכבוד, אמיר פלד- יו"ר המכבייה ה-20, הרצה בפני הנוכחים, הרצאה בנושא: "המכבייה ה-20 הכנות ותכנים", תוך שהוא מציין את חלקה של העיר חיפה, במכבייה שתתקיים ב-18-4 ביולי 2017: מכביית הנוער תתרכז בעיר חיפה- במתחם הספורטן, מגרשי הכדורגל על שם אבי רן ז"ל מגרשי הטניס ועוד, כאשר 2,200 ספורטאים, יקחו חלק בתחרויות במשך שבועיים,בתי המלון ברכס הכרמל יהיו בתפוסה מלאה וגם מלון לאונרדו "העיר חיפה תהיה שותפה להצלחת המכבייה ה-20" סיכם פלד.

לאחר הברכות, התקיים מופע של ספורטאיות מחלקת התעמלות קרקע בניצוחה של המאמנת הראשית- קרן לינדנבאום, וקטעי נגינה ושירה של הזמרת- אילנה טובים. לאחר מכן, התקיים טקס חלוקת מלגות, מקרן "מיכל ונחום חת" ל-12 ספורטאים מצטיינים של אגודת מכבי- חיפה,שחוגגת-105 שנים להיווסדה.

את המלגות העניקו: ילדיו של נחום חת ז"ל- פרופסור מאיר חת והשופטת בדימוס- עדנה גבריאלי, דני אסנין- יו"ר נאמני המכבי- חיפה וסגנו עו"ד אלי רולוף, ניר ענבי- יו"ר הנהלת אגודת מכבי- חיפה ושמוליק זגגי- יו"ר רשות הספורט בעיריית חיפה.

הספורטאים המצטיינים שקיבלו  מלגה, הם:

רוני פולונסקי- שחייה
מקסים ציפרוב- שחייה
חן למפרט- כדורסל
רוני צביאלי- כדורסל
אור כתב- אתלטיקה קלה
מאיה להיס- אתלטיקה קלה
גל יעקובי- גודו
גיא גוטמן- גודו
קשת טל- התעמלות קרקע
רועי מדוע- טאקוונדו
איתי רבינוביץ- כדור- מים
רומן גולדין- שחמט

צילום: ראובן כהן.
* הנוכחים היו עם אוזניות אלקטרוניות, מכיוון שהאירוע התקיים באולם ספורט וכדי "לעקוף" את ההד, השתמשו במיקרופון ואוזניים אלחוטיות.
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.