שביט חוזר לנשר

מאת בן סער | אלדד שביט ביצע הערב פניית פרסה וחזר לאמן את עירוני נשר. שביט:"הפרשה מאחורי" 

אלדד שביט, שרק בשישי האחרון עזב מיידית את האצטדיון לאחר הפסד קבוצתו עירוני נשר לאחי נצרת, והודיע עוד באותו ערב על התפטרותו, החליט בסופו של דבר לחזור בו מהחלטתו ולשוב למשרת המאמן. ב-48 השעות האחרונות התנהלו השיחות בין המאמן לבעלי הקבוצה בסיומן התנצל המאמן ושב לתפקידו.

שביט שב והדגיש שלהצעת תפקיד עוזר המאמן בבית"ר ירושלים לא הייתה שום השפעה על החלטתו בסופ"ש ושעכשיו הוא מרוכז אך ורק בעירוני נשר. נוסיף ונציין גם שבנשר דיברו עם בית"ר אודות המהלך והטילו וטו על מעבר של שביט לקבוצה.

אלדד שביט אמר לחיפה ספורט: "מהרגע שהתפטרתי ניהלתי מספר שיחות עם אמיל ושלומי במהלכן כל אחד אמר את שעל ליבו וישרו ההדורים, החלטנו לנסות ולהשיב את המצב לקדמותו, אני רוצה לשים את הפרשה הזו מאחורי ולהתרכז בהצלחת הקבוצה".

שלומי פרץ, אחד מבעלי הקבוצה  הגיב למהלך: " התאכזבנו מההתנהלות ומהדרך, אם זה היה בצורה מסודרת והוגנת אז אולי היינו מתנהגים אחרת. בסופו של יום,  אלדד עשה מהלך שהפתיע אותנו כאשר הגיע אלינו לשיחה ביוזמתו,  התנצל בכנות והביע חרטה,  זאת מעלה גדולה מאוד להתנצל ולהודות בטעות  והוא אף הגדיל במעלה והביע רצון לחזור לאמן. כמובן למרות שהסיטואציה היתה לא רגילה בכלל ולא קלה,  לא יכולנו אני ואמיל להישאר אדישים לזה ונוסיף את הלחץ שהופעל עלינו מהצוות והשחקנים, ולפיכך  החלטנו להשאיר הכל מאחור ולצאת לדרך חדשה ולהשיג את המטרה שלנו קודם כל,  להישאר בליגה" .אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.