שבע בום - הפסד נוסף להפועל

מאת מערכת האתר | הפסד נוסף להפועל חיפה מספר שבע ברציפות, טל פרסלני הצטיין עם 24 נק', פרסלני: "הפסד מאכזב ומתסכל" 

הפועל חיפה ארחה הערב (שבת) את מכבי רחובות ברוממה, המטרה לעצור את סחף ההפסדים, הפועל חיפה כבר היו שם והובילו בהפרשים דו ספרתיים אבל לבסוף הייתה זו מכבי רחובות שעם רבע רביעי מפוקס יותר יוצאת עם הניצחון 82:80 ומנחילה להפועל הפסד שביעי ברציפות, הקפטן טל פרסלני עם משחק מצוין של 24 נק', גם צמד הזרים בורואס 20 נק' ואנדרסון 22 נק' נתנו משחק טוב, חוץ מהם שוב שחקנים בהפועל לא מצליחים לקלוע בדו ספרתי והקלע הבא אחרי שלושת המובילים היה זינדרמן עם 7 נק', רק שבעה שחקנים קלעו לזכות הפועל חיפה הערב, כאשר שניים מתוך השבעה קלעו נקודה אחת בלבד (ניב משגב ואופק אביטל).

בהפועל מבינים כעת שחלום הפלייאוף העליון ירד מהפרק והמטרה כרגע היא להבטיח עונה נוספת בליגת הלאומית, נכון לכתיבת שורות אלה, בהפועל לא צפויים זעזועים.
צילום: מועדון הפועל חיפה.
הרבע הראשון הלך טוב מבחינת הפועל חיפה בהנהגתו של ראשד אנדרסון שהוריד את הפועל ביתרון 23:21, לאחר שכבר הובילה ב-8 במהלך הרבע. ברבע השני בורואס ופרסלני הובילו את הפועל ל-28:21, בורואס בסל, הגדיל את הפער ל-10, 35:25, עד סיום המחצית רחובות הצליחה לנגוס ביתרון ובמחצית הפועל הובילה 43:39.

הרבע השלישי היה צמוד ומרקיז אדיסון העלה את מכבי רחובות ליתרון ראשון במשחק 47:46, פרסלני עם שלשה גדולה החזיר את היתרון להפועל והרבע הזה הלך צמוד עד לסופו ובסיומו הלוח הראה 60:60.

הרבע האחרון נפתח ממש צמוד עם סל לכל כיוון, 6 דקות לסיום הרבע פרסלני שלהט הערב קלע שלשה והעלה את הפועל ל-68:65, אבל מייד אדיסון מרחובות השיב בשלשה משלו, כשנותרו כ-3 דק' לסיום הרבע עלתה רחובות ליתרון 6, 75:69, היה זה שוב טל פרסלני עם שלשה שצימק את ההפרש, עשר שניות לסיום אנדרסון קלע רק נקודה מהקו וצימק ל-79:77, רחובות הגדילה שוב עם שתי קליעות עונשין מוצלחות את ההפרש ל-4, 2 שנ' לסיום רחובות עלתה ל82:77 שלשה של פרסלני רק צימקה, ובסיום 82:80 לרחובות והפסד שביעי ברציפות להפועל חיפה.

קפטן הקבוצה והמצטיין במשחק טל פרסלני אמר לחיפה ספורט: "זה היה הפסד מאכזב ומתסכל מאוד. המשחק נפתח באופן שונה מהמשחקים בשבועות האחרונים והרגיש שהגענו מוכנים ואגרסיביים מההתחלה. רוב הזמן היינו בשליטה וביתרון, אבל לא הצלחנו לעשות את הבריחה. ברגעי ההכרעה קבלת ההחלטות לא הייתה טובה וגרמה לאיבודי כדור טיפשיים. היו מספר זריקות שהכרחנו ובנוסף לא הבאנו לעצירות מספקות בהגנה. אני רוצה להודות לקהל המדהים שלנו שלא מפסיק לתמוך בנו, למרות ההפסדים בשבועות האחרונים. מגיע לו שנראה טוב ונחזיר להם על כל האהבה והתמיכה."

במחזור הבא תפגוש הפועל חיפה למשחק חוץ קשה מאוד את הפועל ר"ג/גבעתיים החזקה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.