בכורה מוצלחת ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | ניצחון לגיא לוזון במשחק הבכורה שלו על הקווים של מכבי, קינן עם צמד, לוזון: "אנחנו רק ב-30 אחוז יכולת" 

כל מה שגיא לוזון רצה להוציא מהמשחק מול הפועל כפר סבא זה 3 נקודות, וחניכיו אכן עשו את זה עם ניצחון 2:0, היכולת פושרת מינוס ולוזון יודע שעוד הרבה עבודה לפניו, דקל קינן ששב להרכב על חשבון ואליינטה הפצוע כבש פעמיים.

המחצית הראשונה נפתחה בצורה מהוססת וללא הזדמנויות, בדקה ה-11 הבלם דקל קינן קיבל כדור עומק מנטע לביא ומול שוער כפר סבא בעט מהאוויר ועשה 1:0 לירוקים, מכבי חיפה שלטה אך לא הגיעה להזדמנויות, בדקה ה-37 אלירן עטר ניסה לכבוש בבעיטה מרחוק אך  הכדור עבר ליד הקורה וחמק החוצה, עם סיום המחצית קגלמאכר מצא את הראש של עטר שנגח נפלא וקדוש שוער כפר סבא הדף נפלא, המחצית הראשונה הסתיימה ב-1:0 למכבי.

עם פתיחת המחצית השנייה הזדמנות גדולה של רוקביצה שמצא עצמו 16 מטרים מול השוער לבד אבל הבעיטה נעצרה על ידי השוער, הפועל כפר סבא החזיקה יותר בכדור במחצית השנייה, בדקה ה-77 בעיטה חופשית של אלירן עטר מצאה את דקל קינן בתוך הרחבה לבד מול השוער ועם בעיטה השלים צמד ועשה 2:0 למכבי חיפה, תוצאה שנשמרה עד הסיום וניצחון בכורה לגיא לוזון.

מכבי חיפה: אוהד לויטה, גארי קגלמאכר, הולמאר איולפסון, דקל קינן, סאן מנחם, נטע לביא, קמיל ואצק, רועי קהת, גילי ורמוט (איסמעיל ריאן, 57), אלירן עטר (אניס אלושי, 81) ניקיטה רוקביציה (פיטים אזמי, 62).

מאמן הקבוצה גיא לוזון אמר בסיום המשחק: "היה חשוב לפתוח ברגל ימין, אם אנחנו רוצים פליאוף עליון אנחנו חייבים לנצח, זה רחוק מאוד ממה שאני רוצה היכולת היא 30 אחוז ויש הרבה לאן להשתפר, אני רואה דברים חיוביים, התנאים שיש לנו להצליח זה אירופה בישראל, אני שמח שדקל כבש הוא שחקן מחוייב שתמיד נותן את הכל".

דקל קינן כובש שני השערים אמר בסיום: "אני שמח שאפשר לחייך, הגולים זה הרבה רצון וקצת מזל, כל שחקן צריך להתמודד עם ספסל אני לא הורדתי את הראש המשכתי להתאמן קשה, הייתי בספסל גם בצדק ההגנה לא עבדה והייתי חלק מזה, אם יהיה רצון של שני הצדדים אני אחתום ואשאר זה לא עניין של כסף מכבי חיפה היא הרבה מעבר לעבודה."
צילום: ראובן כהן באדיבות האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.