לא מצליח להם - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | הפסד למכבי "הנטר" חיפה במשחק צמוד מול הפועל חולון, גרייבס קלע 19, רחימי: "הפסד כואב, לא ביצעו את מה שביקשתי" 

כאמור מכבי "הנטר" חיפה ארחה הערב (רביעי) את הפועל חולון וספגה הפסד נוסף, 75:73 העשירי העונה, מכבי מוצאת עצמה שוב מפסידה במשחק צמוד, בשניות הסיום ניסה גרייבס לנצח את המשחק עם שלשה אבל חטף חסימה גדולה מאטקינס. בתחילת המשחק קיבל עוז בלייזר את פרס מצטיין חודש ינואר.

רק שלושה שחקנים קלעו היום בדאבל פיגרס במכבי, וויל גרייבס חזר לעצמו עם משחק טוב 19 נק' באחוזים טובים, מנגד משחק פושר לעוז בלייזר עם 4 נק' בלבד, גרגורי וארגס המשיך את היכולת הפושרת מהמשחק האחרון בנהריה וקלע רק 9 נק' באחוזים רעים, דיברתולומיאו עם משחק טוב קלע 11 נק', 6 אס' ו-7 ריב'.
צילום: מנהלת הליגה.
מכבי פתחה בחמישייה עם: ורגאס, מנדז-ולדז, שמחון, בלייזר ומיצ'ל,

מיצ'ל פתח את הרבע הראשון עם סל לזכות מכבי והפועל חולון הגיבו עם ריצת 6:0 משלהם, מנדז ולדז עם רבע טוב החזיק מכבי ונתן לה את ההובלה במהלך הרבע, רבע טוב של הירוקים הסתיים ביתרון 23:18. ברבע השנייה מכבי המשיכה לשמור טוב ומכבי כבר עלתה ליתרון 29:20, חולון ניסו לצמצם אבל היה זה דיברתולומיאו שקלע עבור הירוקים ומכבי הוליכה 35:26 אלא שאז התעוררות של הפועל חולון בהנהגתו של טיילור המצוין צמצמה את הפער ואף נטלה את ההובלה 38:37, וארגס החזיר את היתרון לירוקים אבל וויט מהפועל חולון סגר את המחצית עם סל וחולון ירדו ביתרון נקודה, 40:39.

הרבע השלישי נפתח עם סל לחולון שעלתה ל-42:39 כאשר בצד השני עוז בלייזר החטיא שלשה, חולון טסו למתפרצות בדרך לריצה של 8:0 ויתרון 48:39, שמחון ופינקני קלעו והקטינו את הפער מעט, טיילור עם הבאזר סגר את הרבע עם 57:50 לחולון. הירוקים פתחו את הרבע הרביעי בסערה עם ריצת 10:0 בהנהגתו של וויל גרייבס ופתאום מכבי מצאה עצמה ביתרון 60:59, הקבוצות המשיכו לקלוע סל לכל כיוון דקה לסיום פינקני איבד כדור וטיילור עם שלשה עשה 73:70 לחולון, בהתקפה הבאה גרייבס החזיר עם שלשה משלו ו-36 שניות לסיום התוצאה הייתה 73:73, אטקינס עשה בהתקה לאחר מכן 75:73 לחולון, מכבי יצאה להתקפה אחרונה שהסתבכה במקום להעביר כדור לוארגס שנלחץ הכדור הלך לגרייבס שחיפש שלשה להכריע את המשחק אבל אטקינס חסם אותו ובסיום חולון מנצחת 75:73, הפסד נוסף למכבי.

קלעים מובילים במכבי: גרייבס 19 נק', עמית שמחון 13 נק', דיברתולומיאו 11 נק' ו-6 אס'.

בסיום המשחק אמר מאמן הקבוצה עופר רחימי: "לא עשינו עצירות בסוף המשחק וזה מה שגרם להפסד הזה, לא ביצעו את מה שביקשתי בפסק זמן האחרון, אני חושב שלא היינו ביום גדול כמו חולון, זה הפסד כואב כי מה שהיה צריך לעשות בסוף זה עצירה או שתיים וזה לא בוצע."

המאמן התייחס לשחקנים ואמר: "אני סומך על עוז אי אפשר לצפות ממנו בכל משחק להיות מצטיין, קיבלנו את וויל גרייבס היום וגם פינקני הראה שהוא יכול לעזור."

עמית שמחון שחקן הקבוצה אמר בסיום המשחק: "תכננו במהלך האחרון לתת את הכדור לוארגס אבל זה לא יצא ו-וויל לקח את הכדור, אנחנו כל הזמן מדברים על לנצח משחקים צמודים אנחנו רואים קטעים עובדים על זה וזה לא הולך, נצטרך לשפר את זה".
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.