עירוני נשר: כעס על שביט

מאת בן סער | כעס רב בעירוני נשר על אלדד שביט שהתפטר במפתיע, שלומי פרץ: "התנהגות שלא מוסיפה לאלדד", אלדד שביט: "ההתפטרות לא קשורה לבית"ר ירושלים"

לא רגוע בעירוני נשר ונדמה כי הכעס של ראשי הקבוצה על המאמן אלדד שביט שהתפטר אמש (שישי) באופן מפתיע גדול, הכעס של נשר מופנה גם לעבר בית"ר ירושלים ומאמנה שרון מימר, שפנו אל המאמן במישרין או באמצעות גורם שלישי וזאת על אף שהמאמן תחת הסכם בעירוני נשר, המאמן מצידו טוען שאין קשר בין ההתפטרות לאפשרות שיצטרף לבית"ר ירושלים.

שלומי פרץ מבעלי הקבוצה אמר הבוקר לחיפה ספורט: "קיבלתי כבר הרבה שמות של מאמנים ואנחנו נפעל בלי לחץ בשיקול דעת במינוי המאמן הבא. אני קושר את ההתפטרות של אלדד חד משמעית להצעה מבית"ר ירושלים ולא לשום דבר אחר או לשום סיפור אחר שיספרו. רק חבל שכל השבוע התעסקו בזה יותר מידי וזה פגע בהכנות למשחק וגם ראינו את זה במגרש. ההתנהלות מאוד לקויה לא מכובדת ולא מוסיפה גם לאלדד גם לשרון מימר וגם לבית"ר ירושלים שלא פנו בצינורות המקובלים וההוגנים . והתנהגו במעמד צד אחד כאילו הבן אדם לא מחויב בהסכם למועדון."

המאמן אלדד שביט הגיב לטענות ואמר לחיפה ספורט: " אין לי שום רצון להתנגח בתקשורת מול ראשי המועדון, מה שהיה לי לומר לשלומי ואמיל אמרתי בארבע עיניים, ומה שאני רוצה לזכור זה רק את הדברים הטובים מנשר, עירוני נשר היא חלק בלתי נפרד וחשוב מאוד מקריירת האימון שלי, אני מודה מקרב לב לאמיל ושלומי שמבחינתי הם פשוט אלופים בדרך שהם מצעידים את המועדון הזה קדימה, אני מודה לקהל שהוא הגרעין הקטן והאיכותי והמועדון, השחקנים שלי, אבל צריך להבין ש"רבות מחשבות בלב איש", אני מרגיש שאני צריך להתרענן קצת, בחודש וחצי האחרונים מי שקרוב אלי יודע שחל בי שינוי ברמת המוטיבציה בגלל סיבות כאלה ואחרות אותן אני מעדיף לא לפרט, הסיבה שעזבתי לא קשורה כלל לבית"ר ירושלים."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.