נורה אדומה - תבוסה להפועל

מאת מערכת האתר | תבוסה ביתית קשה להפועל חיפה מול מכבי רעננה, בשבוע הבא משחק על "החיים" מול רמה"ש 

אם כל הבעיות בהפועל לא מספיקות הרי שהערב (שלישי) ללא מאמן קבוע על הקווים וללא הזר ראשד אנדרסון הם פגשו את אחת הקבוצות החזקות בליגה מכבי רעננה וספגו תבוסה קשה, 97:55, זה היה פשוט לא כוחות, יובל זוסמן עם 23 נקודות הצטיין אצל רעננה שנהנתה גם מיכולת טובה של ג'ושוע הרסטון שקלע 18 נקודות, בצד האדום היו אלה ג'רון בורואס עם 16 נקודות ואילן נניקשוילי עם 11 נקודות שניסו לשמור את הפועל במשחק.

הפועל פתחה עם: פרסלני, משגב, בורואס, זינדרמן וגיא סהר.

החל מהרבע הראשון הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, מכבי רעננה שיחד עם זר המצוין ג'ושוע הרסטון מתעלה מעל כולם, הפועל נראתה חסרת אונים רעננה עם ריצת 11:0 הגדילה את ההפרש וירדה ביתרון 31:13 בסיום רבע ראשון, ברבע השני הצליחה הפועל להתמודד מול רעננה אבל הצליחה לנגוס בהפרש, נניקשוילי הוותיק ובורואס הצליחו לשמור על הפועל ברבע אך למחצית ירדה רעננה בהפרש מבטיח, 54:32.

רבע מספר שלוש היה המשך של רבע שני, שחקני הפועל הצליחו לעמוד שווה בשווה מול רעננה, אבל לא הצליחה לצמצם את הפער, שתי הקבוצות לא הציגו יכולת התקפית ברבע שנגמר בתוצאה 17:16 לטובת רעננה, שהובילה בסיום הרבע 71:48. הרבע רביעי היה קטסטרופלי מבחינת הפועל שפשוט לא הייתה קיימת וקלעה את הנקודה הראשונה ברבע רק אחרי 5 דקות! וסה"כ קלעה ברבע הזה 7 נקודות בלבד מול 26 של רעננה שפשוט הביסה הערב את הפועל 97:55.

קלעים מובילים בהפועל: בורואס 16 נק', נניקשוילי 11 נק', ליכט וזינדרמן 6 נק' כ"א.

הערכות הן שכבר מחר יודיעו בהפועל על מאמן חדש שכבר סיכם בקבוצה, לאחר שביום שישי האחרון היה סיכום עם המאמן רועי חגאי שחזר בו מהסיכום בקבוצה, במחזור הבא תצא הפועל לקרב על "החיים" שלה מול רמה"ש שנמצאת מתחת להפועל במקום המוביל לירידה, פער הנקודות בין הקבוצות עומד על 4 נקודות כאשר לרמה"ש משחק חסר, בסיבוב הראשון הביסה הפועל את רמה"ש 112:75, בהפועל יעשו מאמצים להכשיר את ראשד אנדרסון הפצוע.

צילום: מועדון הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.