הברק מכה פעמיים-תיקו לנשר

מכבי נתניה שוב סוחטת מהנשרים נקודה בתוספת הזמן, שי מימון: "גאווה ושיברון לב".

אפשר לקרוא לזה מנחוס, אפשר לקרוא לזה דז'ה וו, עירוני נשר פגשה היום (שישי) את מכבי נתניה ששוב בדיוק כמו בסיבוב הראשון משווה בשנייה האחרונה של המשחק, כאשר הניצחון היה בידיים של נשר. אלדד שביט למד היטב את מכבי נתניה בכל פרמטר, שחקני נשר נתנו משחק הגנה הירואי ובמקביל יזמו גם התקפות יפות, אך בסופו של דבר שוב פספסו שלוש נקודות מול מובילת הטבלה בתוספת הזמן.

שביט פתח לראשונה העונה במערך של 4-5-1 כאשר על הספסל כל החוד ההתקפי שלו דוגמת צ'ין, פאנדזה וראמבוונה, אמיר אבו ניל פתח כחלוץ בודד.

המארחים לא נראו טוב היום, לעומתם עירוני נשר עלתה למגרש בלי רגשי נחיתות וכמעט עלתה ליתרון כאשר אמיר אבו ניל קיבל כדור ברחבה, עבר כבר את השוער, אבל בעט חלש ומגן נתניה הרחיק. על סף השריקה למחצית, בר איבגי שמצטיין לאחרונה מאז קיבל קרדיט בהרכב, הגביה כדור שפגע בידו של מגן נתניה והשופט שרק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים. הפעם הקפטן אביב חדד, ניגש לבעוט את הבעיטה במקום רן רול שהחמיץ פנדל מול בית"ר ת"ר לפני שבועיים, חדד דייק בבעיטה, 1:0 לנשר במחצית, שערו הראשון העונה של חדד שיחגוג מחר יום הולדת ואין כמו סיפתח כזה מאשר לכבוש מול מובילת הטבלה.

במחצית השניה המשיכו הנשרים להילחם בהגנה ופשוט ביטלו את נתניה החלשה, כאשר ערן לוי ודיא סבע פשוט לא מצליחים לחדור את העורף של האורחים. לואב כיאל לקח כדור התקדם ובעט חזק לשער אך השוער הדף לקרן. השופט הוסיף 4 דקות תוספת זמן ובנשר כבר פינטזו על 3 נקודות וניצחון ענק, אבל אז, עבירה נגיעת יד מיותרת של המחליף זאמה רמבוואנה בפינה לאחר הגבהה והמארחים קיבלו כדור חופשי , כל מכבי נתניה, כולל השוער עלו לרחבה ובסופו של דבר ערן לוי הגביה את הכדור היישר לראשו של יקיר שינה שנגח את השיוויון עם השריקה 1:1. בנשר בהחלט יכולים לתפוס את הראש למשחק שכבר היה בידיים שלהם.

בסיום המשחק אמר שי מימון לחיפה ספורט:
"מה שקרה בסוף אכזרי מבחינתנו, בטח במשחק כזה אך אני מסתכל על חצי הכוס המלאה, יש לנו קבוצה מצויינת, קבוצה של גברים ואני גאה בכל אחד ואחד מהשחקנים ששיחקו, לנתניה יש מזל של אלופים כנראה וזה חלק מהמשחק, עכשיו מאוכזבים אך מיום ראשון כבר הראש שלנו במשחק הבא מול אחי נצרת".


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.