רנה מולנסטיין פוטר

מאת רובי לוי | כצפוי רנה מולנסטיין פוטר ממכבי חיפה וסיים את עבודתו במועדון

כאמור רנה מולנסטיין מאמן מכבי חיפה קיבל הודעה מנשיא המועדון את הידיעה לפיה הוא סיים את עבודתו במכבי חיפה, מולנסטיין הובא לכאן ממש בפתיחת העונה כמחליפו של רוני לוי ולאחר סיבוב ראשון סביר, הוא לא הצליח להוביל את הקבוצה שכרגע לא נמצאת בפלייאוף העליון ועוברת סיבוב שני גרוע.

הנשיא, יעקב שחר לאתר הרשמי: "גם במועדונים הגדולים ביותר, מגיע הרגע שאם התוצאות מאכזבות מבצעים שינוי במובילות המקצועית. לצערי, כך זה גם אצלנו. יחד עם רנה החלטנו שזה הזמן להיפרד. רנה גם כמאמן וגם כאדם הקסים את כולנו וחבל שהגענו לרגע  הזה, אבל זו הייתה הבנה משותפת של שני הצדדים שיש צורך בשינוי בכדי לעלות מחדש על דרך המלך. אנו מודים לרנה, למדנו ממנו לא מעט דברים שישמשו אותנו בהמשך הדרך. אנו מאחלים לו ולמשפחתו הרבה בריאות והצלחה".

המאמן היוצא, רנה מולנסטיין, אשר הגיע לכאן בתחילת אוגוסט, אמר לאתר הרשמי: "זה היה כבוד וזכות גדולה לעבוד במועדון מפואר כמו מכבי חיפה. תודה מיוחדת לנשיא המועדון, יעקב שחר שהעניק לי את ההזדמנות והתמיכה בכל התקופה פה. לצערי התוצאות לא  היו טובות והמועדון והקהל ראויים להרבה יותר. אני רוצה להביע את הערכתי והכרת התודה לקהל המדהים של מכבי חיפה, שיהיה להם מקום גדול בליבי לתמיד. אני מאחל למועדון ולקהל האדיר שלו רק הצלחות."

במכבי חושבים על חלופות להולנדי, השמות הבולטים ביותר שמוצעים ועליהם חושבים הם אריק בנאדו וגיא לוזון, לפי מקורות יודעי דבר נבדקה האפשרות להחתים את אריק בנאדו עד סוף העונה ללא אופציה לעונה הבאה והמאמן לא ממש התלהב מאופציה זו, כמובן שגם אופציית איתי מורדכי מהנוער או מאמן זר גם כן על הפרק.
צילום: ראובן כהן באדיבות האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.