אותה גברת בשינוי אדרת

מאת בן סער | הבכורה של גיא לוזון בסמי עופר לא הביאה בשורה חדשה ומכבי חיפה שוב מפסידה בביתה 1:0, מנחם הורחק. לוזון: "ההרחקה טרפה את הקלפים" 

מכבי חיפה ממשיכה להיות חסרת ברק ויצירתיות ו"מצליחה" להפסיד גם לקבוצת התחתית מאשדוד, בשוע הבא תפגוש מכבי את בית"ר ירושלים בטדי והפלייאוף העליון מתרחק מהירוקים בצעדי ענק. מכבי חיפה עלתה גם היום עם סגל חסר בעקבות פציעתם של ואליינטה, ורמוט ודמארי, כאשר השינויים משבוע שעבר הם חזרתם של אלושי וקהת להרכב.

הירוקים התקשו להניע את הכדור לעבר שערו של יואב ג'ראפי ולייצר מצבים, להוציא הזדמנות בה אלירן עטר לקח את הכדור, חדר לרחבה ומזווית קשה בעט לרשת החיצונית. במחצית זאת נראה כאילו הירוקים לא מעוניינים בכלל לכבוש במשחק ואשדוד, מבחינתה המשחק על האמצע והעדר המצבים היה נוח בשביל תוצאת תיקו שתשרת אותה נאמנה.

בדקה ה50, סאן מנחם שקיבל במחצית הראשונה כרטיס צהוב, ביצע החלטה לא אחראית והכשיל שחקן של אשדוד וראה את צהוב השני ובעקבותיו גם את האדום. לוזון, שלא רצה להשאיר את האגף השמאלי חשוף, ביצע לאחר כמה דקות חילוף הגנתי כשהוציא את רוקאביצה והכניס במקומו את שי בן דוד הצעיר. בדקה ה67 נטע לביא איבד את הכדור ברשלנות, לוסיו התקדם, מסר רוחב ואור אינברום בעט למשקוף ופנימה, 1-0. דקה אחרי אלירן עטר קיבל את הכדור,בעט חזק, אך ג'ראפי התעופף והצליח להדוף את הכדור לקרן. המשחק הסתיים והאוהדים המקומיים שוב יוצאים חפויי ראש ומאוכזבים מתצוגת נפל של הקבוצה שלהם ששוב בועטת בדלי.

מכבי חיפה: אוהד לויטה, גארי קגלמאכר, הולמר איולפסון (עמית זנטי, 77), דקל קינן, סאן מנחם, נטע לביא, קמיל ואצק, אניס אלושי (פיטים אזמי, 46), רועי קהת, ניקיטה רוקאביציה (שי בן דוד, 55) ואלירן עטר.

בסיום המשחק אמר מאמן הקבוצה גיא לוזון: "לשחק עם שלושה קשרים אחוריים זה לא נכון, אבל לא הייתה ברירה זה היה אילוץ, גם בהרכב הזה היינו צריכים להראות יותר טוב, ההרחקה טרפה את הקלפים, בספיגת הגול ובאיבוד היינו נאיבים אי אפשר להניע כדור שאתה בחסרון שחקן, טעינו ושילמנו על זה."

עוד הוסיף המאמן: "בשיווין מספרי אשדוד לא הייתה עדיפה, האדום היה מוקדם ופינה שטחים לאשדוד. קשה לשפוט את הסגנון שלנו שאנחנו בהרכב לא מאוזן מבחינת מצבת השחקנים, אני תמיד עומד מאחורי השחקנים שלי ואני מאמין שהם שחקנים טובים ובטוח שנראה טוב יותר במשחק הבא, אני מה הבעיות ואיך לתקן אותן."

צילום:ראובן כהן(באדיבות האתר הרשמי)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.