מכבי חיפה הפסידה לכפ"ס

מאת בן סער | הקלאסיקו הישראלי הסתיים בניצחון של האורחות מכפ"ס, במחזור האחרון של הליגה הסדירה לפני הכניסה לפלייאוף, זינובר: "מסתכלות קדימה, הכל פתוח" 

הפסד שני העונה למכבי חיפה ושוב לאותה יריבה, הפועל כפר סבא, לא ברור אם הסיבה להפסד היא 4 משחקים ב-9 ימים, אך עושה רושם שהחיפאיות הגיעו לא מרוכזות למשחק ולא מעט נקודות ליריבה היו מטעויות בהגנה ואפילו סרבים פשוטים עליהם למארחות לא היה מענה.
כאמור, שתי הקבוצות נפגשו למשחק על המקום הראשון , כפ"ס פתחה בסערה את המערכה הראשונה לצד חוסר ריכוז וטעויות  בהגנה החיפאית, והמערכה הסתיימה ב-25:16 לאורחות. המערכה השנייה הייתה צמודה יותר ובזכות נחישות של המארחות חיפה ניצחה 25:21 והשוותה את המערכות.

במערכה השלישית חזרו האורחות לשלוט ולמרות פתיחה טובה של חיפה, ניצחו אותה 25:18.  המערכה הרביעית שוב חזרה להיות צמודה, אך בסופו של דבר, עליונותן של האורחות ניצחה את המערכה והמשחק 25:22. בחיפה בלטה יוליה צבטקובה עם 9 נק' ששוב הוכיחה שיש יתרון משמעותי לנתונים הפיזיים וההנחתות שלה, גלפרין עם 15 נק' בלטה גם היא.

ההפסד לא ממש משפיע על הליגה מכיוון שמכבי הבטיחה את מקומה בבית העליון שיורכב מארבעת הראשונות בטבלה, בבית העליון הקבוצות תשחקנה בשיטת ליגת בת 2 סיבובים (הנקודות "נגררות" מהעונה הסדירה), הקבוצות שתסיימנה במקומות הראשון והשני תעפלנה ישירות למשחקי חצי הגמר.

שחקנית הקבוצה אדווה - קוקי זינובר אמרה לחיפה ספורט בסיום המשחק: "הפסד מאכזב מאוד מבחינתנו בטח כשמפסידים בבית. נלמד מה לא עשינו נכון ומה לא הלך צריך להסתכל קדימה כי הכל פתוח. כפ"ס היו יותר מסודרות ומאורגנות מאיתנו והגיע להן לנצח. אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לאולטרס בויז שהגיעו ועודדו אותנו בלי הפסקה ומקווה לראות אותם איתנו בהמשך העונה."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.