כדור השלג לא עוצר

מאת מערכת האתר | הפועל חיפה התארחה הערב באולם זיסמן ורשמה את הפסדה השמיני ברציפות 

הפועל חיפה התארחה הערב (שלישי) למשחק חוץ קשה מאוד באולם זיסמן, הפועל הגיעה למפגש לאחר שבעה הפסדים רצופים, ובסיומו של משחק רשמה הפועל חיפה את הפסדה השמיני ברציפות, כאשר הובסה על-ידי הפועל ר"ג\גבעתיים בתוצאה 93:73, והמשיכה את רצף הכישלונות שלה החל מפתיחת הסיבוב השני, אף אחד משחקני הפועל לא הצליח לספק משחק טוב וגם צמד הזרים רשאד אנדרסון 11 נק' וג'רון בורואס 14 נק' שבדרך כלל מספקים מספרים טובים, נדבקו ביכולת הרעה של חבריהם וקלעו הרבה מתחת למומצע שלהם.

הפועל פתחה עם:
 אנדרסון, בורואס, פרסלני, משגב וגיא סהר.

הניצחון של ר"ג\גבעתיים לא הוטל בספק והם הכתיבו את הקצב המשחק החל מהרבע הראשון, הפועל עם הגנה חלשה ירדה בסיומו של רבע ראשון בפיגור של 22:16, הרבע השני של הפועל היה רע יותר וברבע הזה הפועל הייתה חלשה גם התקפית וקלעה רק 10 נק' ומנגד אפשרה למארחים לקלוע 20 נק', ולרדת למחצית ביתרון 42:26.

למחצית השנייה עלתה הפועל נחושה יותר והיוותה יריב שווה כוחות לר"ג\גבעתיים שסיימה את הרבע השלישי ביתרון 68:42 יתרון שהפך את הרבע הרביעי שהיה צמוד אמנם, לרבע לפרוטוקול בלבד, בסיום כאמור הפסד נוסף להפועל 93:73.

קלעים מובילים בהפועל: בורואס 14 נק', זינדרמן 14 נק', אנדרסון 11 נק', פרסלני 10 נק'.

כעת העיניים נשואות לעבר הנהלת העמותה ברשותו של יובל רוסמן שבשבוע שעבר אמר לחיפה ספורט כי לא צפויים זעזועים. הפועל תפגוש במחזור הבא את מכבי רעננה החזקה ורק יכולת מעולה תמנע ממנה את ההפסד התשיעי, כרגע הפועל ממוקמת במקום ה-12 עם 27 נקודות כאשר מתחתיה נמצאות א.ס רמת השרון עם 23 נקודות (משחק חסר) ועירוני רמת גן עם 22 נקודות.
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.