פלייאוף עליון? חלום רחוק

מאת בר הרי | הפסד מאכזב להפועל חיפה שמתרחקת מהפליאוף העליון, דני גולן: "החמצנו המון", תלונות בסיום על פגיעה גזענית של קפילוטו בעותמאן 

הערב (שבת) אירחה הפועל חיפה את בני סכנין למשחק שהיה יכול לחרוץ גורל של עונה שלמה, אבל בסופו של ערב בני סכנין יצאה עם ידה על העליונה עם ניצחון 1:0, דני גולן וחבורתו ידעו שניצחון הערב יקרב מאוד את כץ להגשמת החלום - פליאוף עליון. אך ההפסד של האדומים גרם לחלום להתרחק משמעותית.

שתי הקבוצות וויתרו על שלב הגישושים, ופתחו את המשחק בסערה וכבר בדקה השנייה הזדמנות גדולה מאוד של מוגרבי שירה כדור למשקוף של פלטהאוזן. בדקה ה-10 הפעם החיפאים עם ניסיון טוב מאוד של הקפטן מאהרן לאלא עם בעיטה נהדרת לשער של סכנין אך קנדיל עם עצירה עוד יותר נהדרת. בדקה ה-20 שוב ראינו עוד ניסיון חיפאי והפעם היה זה הברזילאי ז'וליו סזאר שבעט בעיטה מרשימה לעבר השער אבל קנדיל נשאר ערני ועצר. דקה למחצית מוגרבי הפציץ לכיוון שערו של פלטהאוזן שבעצירה אדירה השאיר את התוצאה על 0:0 במחצית.

המחצית השנייה נפתחה בלהט של שתי הקבוצות וקצב מאוד מהיר של המשחק ובדקה ה-47 דור פרץ עם הניסיון הראשון להפתיע את קנדיל אך ללא הצלחה. דקה 51 עוד הזדמנות נהדרת להפועל חיפה עם חנן ממן שהגיע ראשון לכדור קרן עם נגיחה חזקה לעבר השער וקנדיל הדף את הכדור. ובדקה 83 החילוף של אבוקסיס השתלם ובגדול, הכניסה של עידן שמש למשחק רעננה את ההתקפה של סכנין והרמה נהדרת של עלי עותמן מצאה את הראש של עידן שמש שהכניע את פלטהאוזן וסידר ניצחון ו- 1:0 לאורחים מהצפון.

בסיום המשחק אמר מאמן האדומים דני גולן: "שיחקנו טוב כל המשחק עם הרבה החמצות, הגול שקיבלנו ממצב נייח בלבד וחבל".

שחקן הקבוצה עדן בן בסט התייחס גם הוא למשחק ואמר: "תוצאה מאכזבת מאוד, שלטנו כל המשחק, אני צריך להיכנס לכושר חזרתי מפציעה אבל אני אמשיך לעבוד קשה."

בסיום המשחק התלונן המגן עלי עותמאן על הבלם ניסו קפילוטו ואמר:
"במחצית הראשונה ניסו קרא לי ערבי מסריח ונגע לי בישבן, הייתי בהלם מזה". ניסו קפילטו אמר מצידו: "עותמאן סתם פרובוקטור שמנסה להרוויח כותרות על הגב שלי."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.