מכבי-סל: המטרה ניצחון באשדוד

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה יוצאת לאשדוד במטרה לעצור את סחף ההפסדים, רחימי: "חייבים לנצח את המשחק הזה" 

מכבי "הנטר" חיפה תצא למשחק חוץ באשדוד מול מכבי המקומית שיערך מחר (שני, 19:45) בתקווה לעצור את רצף הפסדים, כזכור במחזור הקודם הפסידה מכבי להפועל חולון במשחק ביתי, מכבי במאזן שלילי של 10:7 ורואה את הפלייאוף העליון חומק ומתחמק לה בין הידיים, בקבוצה העבירו מסר לשחקנים לפיו המשחק הזה חשוב וקריטי על המאבק ותפיסת מקום בפלייאוף העליון.

טוני מיצ'ל שחקן הקבוצה עבר השבוע מספר עבירות משמעת בהן אי הופעה לאימון ובקבוצה מסרבים להתייחס לזאת באופן רשמי, ונדמה כי ימיו של השחקן ספורים במדים הירוקים ורק העובדה שלמכבי מותר להביא העונה רק עוד זר אחד "עוזרת" לו להישאר בקבוצה, עופר רחימי צפוי להנות מסגל מלא, למעט ווילי וורקמן שפצוע כבר מספר שבועות, במכבי מרוצים מהחזרה לעניינים של וויל גרייבס במחזור הקודם וגם העובדה שהשחקן החדש קווין פינקני כבר תורם יותר דקות משחק, בקבוצה מקווים לקבל תרומה משמעותית יותר מגרגורי וארגס שבשני המשחקים האחרונים די נעלם.

בסיבוב הקודם ניצחה מכבי את אשדוד ברוממה 89:68 אבל בהמשך הודחה במסגרת הגביע כאשר נוצחה באשדוד 95:90, אשדוד מגיעה למפגש לאחר ארבעה הפסדים רצופים כאשר האחרון שבהם להפועל ירושלים, לאשדוד 5 ניצחונות בלבד העונה לעומת 12 הפסדים העונה, השחקן המצטיין בשורות האשדודים הוא הפורווד צ'ייס סימון שקולע 14.7 נק' למשחק מסייע לו המתאזרח ג'ייק כהן שקולע 13.6 ומוריד 5.5 ריב' למשחק.

לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "אנחנו חייבים לנצח את המשחק בכדי לעצור את רצף ההפסדים. יש לנו הרבה כבוד לאשדוד ואנחנו יודעים שהם קבוצה מסוכנת ולראיה העובדה שהפסדנו שם הפסד כואב בגביע".

שחקן הקבוצה קווין פינקני אמר לקראת המשחק: "אנחנו צריכים ניצחון בהקדם ואנחנו צריכים לשחק את הכדורסל שלנו לאורך כל 40 הדקות כדי לנצח באשדוד".

צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.