ווילי? הפסד אכזרי למכבי

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה רושמת הפסד למכבי ת"א לאחר שהמשחק היה בידיים שלה, גרייבס להט עם 34 

מכבי "הנטר" חיפה הגיעה הערב (שני) להיכל מנורה ושיחקה ללא רגשי נחיתות כלל, וויל גרייבס להט עם 34 נקודות והפגיז כמעט מכל מקום, לצערם של הירוקים המשחק הטוב שלהם לא הספיק לניצחון, לאחר קבלת החלטות שגויות בסיום הרבע הרביעי, 11 שניות לסיום שמכבי בפיגור נקודה הכדור היה אצלה אבל וארגס הסתבך ומכבי מפסידה 97:96, במשחק שההגנות לא היו הצד החזק, מחצית המשחק הסתיימה בתוצאה 59:55.

מכבי קיבלה הערב תפוקה טובה כמעט מכל השחקנים ששותפו, למעט עמית שמחון שלא נכנס טוב למשחק וקלע 3 נקודות בלבד, מכבי קיבלה תרומה משמעותית מקווין פינקני שמראה שבהעדר גבוה בכיר נוסף, יש על מי לסמוך עם 11 נקודות ן-3 ריב' ב-22 דקות משחק, גם לגרגורי וארגס היה משחק טוב, למעט שתי טעויות בקבלת החלטות בסיום, הוא סיים עם 18 נקודות, 9 ריב' ו-7אס'. במחזור הבא תצא מכבי "הנטר" חיפה למשחק חוץ נוסף מול מכבי ראשל"צ שנפרדה ממאמנה אריק שיבק ומינתה את עוזרו שמוליק ברנר.

מכבי "הנטר" חיפה פתחה עם: ורגאס, מנדז-ולדז, שמחון, בלייזר ופינקני.

הרבע הראשון נפתח עם שלשה של דווין סמית שסימנה את הבאות, מכבי רצו ל-7:0 עם 5 נקודות רצופות של קווין פינקני, מכבי כבר הובילה 17:9, מבכי ת"א צמצמה אבל וויל גרייבס נכנס למשחק והוביל את מכבי יחד עם וארגס ליתרון 29:21 בסיום הרבע הראשון. ברבע השני מכבי ת"א עלתה טוב יותר אבל למכבי היום את גרייבס שלהט וקלע מכל מצב, מכבי עלתה ל-57:53 סל שלשלה ועבירה של דיברתולומיאו, מכבי ת"א צימקה אבל וארגס עם סל גדול הוריד את מכבי ביתרון 59:55 במחצית!

רבע שלישי צמוד מאוד עם שלשות שלני הצדדים בצד הירוק היה זה וויל גרייבס, בצד השני גל מקל, מכבי צליחה לברוח קצת ל-70:66, אבל מכבי ת"א הגיב עם ריצה משל עצמה וירדה ביתרון 5 בסיום הרבע, 81:76.  הרבע הרביעי היה המשך ישיר לשלישי, קליעות לשני הצדדים, מכבי ת"א ברחה ל-8, אבל דיברתולומיאו וגרייבס דאגו לצמצם ל84:81, שלוש דקות לסיום שמכבי ביתרון נקודה, 90:89, קלע גרייבס שלשה בלתי אפשרית והגדיל את ל-93:89, לגרייבס הייתה הזדמנות להגדיל את ההפרש בעוד שתי נקודות לאחר שנשלח לקו, אבל קלע רק אחת מתוך השתיים ומכבי ביתרון 94:91.

מכאן השחקנים של רחימי שגו בקבלת ההחלטות כל פעם מחדש, וארגס הוביל התקפה לקח שלשה קשה מאוד ובהתקפת הנגד עלו מכבי ת"א ליתרון, 95:94, התקפה לאחר מכן גם מנדז-ולדז לקח שלשה קשה והחטיא, מקל העניש מהקו ל-97:94, מהצד השני היה וארגס שצימק מהקו ל-97:96 כאשר נותרו 11 שניות על הלוח והכדור של מכבי ת"א מהצד, בלייזר חטף אץ הכדור ולמכבי הייתה אפשרות לנצח את המשחק אבל השתהות של וארגס הביאה אותו למצב קליעה קשה ובסיום הפסד אכזרי למכבי, 97:96.

קלעו למכבי "הנטר" חיפה:
וויל גרייבס 34 נק' (6 מ-8 לשלוש), גרגורי ורגאס 18 נק' (9 ריב' ו-7 אס'), עוז בלייזר 14 נק', קווין פינקני 11 נק', ג'ון דיברתולומיאו 9 נק', מנדס-ולדז 5 נק', עמית שמחון 3 נק' ודניאל קופרברג 2 נק'.
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.