פוטר ולדימיר בוזייב

מאת רובי לוי | לאחר ההפסד אמש להפועל כפר סבא קיבל מאמן מכבי חיפה הודעה על פיטוריו, חיים קסל: "ראיתי שאין חיבור בין המאמן לקבוצה" 

כאמור ולדימיר בוזייב מאמן מכבי חיפה בכדורעף פוטר מהקבוצה, בעקבות ההפסד אמש להפועל כפר סבא והיכולת הלא טובה בחצי הגמר, כבר היום יתחילו במכבי לפעול על מנת למצוא מחליף הולם, לחיפה ספורט נודע עוד שלמאמן היו בעיות אישיות מול השחקנית שני פחם ועל רקע זה הוא ספסל את השחקנית ולא נתן לה לשחק, בקבוצה טוענים שאין קשר בין הסיפור של שני לפיטורי המאמן.

מנהלה המקצועי של מכבי חיפה ביקר בצורה נוקבת את המאמן ואמר לחיפה ספורט: "לא שיחקנו היום (שבת נגד כ"ס) טוב כקבוצה, ושיטת המשחק לא הייתה נכונה לדעתי כמנהל מקצועי, כבר בחצי גמר שיחקנו לא טוב מספיק. במצב הזה ובעיקר כי ראיתי שאין חיבור נכון בקבוצה החלטתי להפסיק את עבודתו של המאמן, ומחר נתחיל להתכונן להמשך. אני חייב לציין את הקהל המדהים שהגיע עודד כל המשחק וגם בסיומו ואני מבטיח שנעשה הכול לשמח את כל הקהל שמילא היום את ההיכל."

בקשר למינוי מאמן חדש אמר קסל: "יש לי כיוון כללי, אנסה עד יום שלישי לסגור את הנושא, לפיטורים אין קשר לשני פחם, נוצרו יחסים לא טובים בקבוצה ואווירה לא חיובית שחשבתי שצריך לשנות.

קסל בחר לזעזע את המערכת בדיוק עם סיום העונה הסדירה ולפני הכניסה למשחקים בבית העליון של ליגת העל, במכבי חשו אכזבה גדולה מצמד המשחקים האחרונים, בחצי הגמר מול חדרה שהלך ממש קשה וכאמור ההפסד אמש להפועל כפר סבא היריבה הישירה על תואר האליפות וגם מחכה לירוקות בגמר גביע המדינה, יצויין שבוזייב היה זה שעמד על הקווים בעונת הדאבל האחרונה וההיסטורית של הקבוצה לצידו של המנהל המקצועי חיים קסל.
בימים יפים יותר. צילום: איגוד הכדורעף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.