הדרבי אדום

מאת בן סער | הדרבי אדום, הפועל חיפה מביכה את מכבי חיפה בביתה ומנצחת 3-0 מצמד של מהראן לאלה ושער של ארבייטמן 

כאמור, מכבי חיפה אירחה את הפועל לדרבי משמעותי לשתי הקבוצות להמשך המאבק בחלק העליון. בסופו של דבר מכבי מושפלת באחד ההפסדים הגדולים שלה בדרבי. מהראן לאלה הצטיין בשורות האורחים שפשוט היו יותר טובים וניצלו את ההזדמנויות שניתנו להם, אוהדי מכבי החלו לנטוש את האיצטדיון כבר אחרי השער השני. שריקות בוז וקריאות תתפטר לעבר רנה מולנסטיין בסיום המשחק.
א 
המשחק נפתח בדקה לזכרו של שוער העבר של  מכבי חיפה, ויקטור צ'אנוב. ההזדמנות הראשונה נפלה בדקה ה13 שעדן בן בסט קיבל בתוך הרחבה כדור רוחב ובעט,  אך לויטה הצליח להדוף את הכדור שהורחק.  בדקה ה28 האורחת גם באה על שכרה, לירן סרדל נפנף מעליו בקלות את סן מנחם ומסר כדור רוחב ל-לאלה שלא התבלבל ובעט מקרוב פנימה, 1:0. דקה אחרי, טעות בהגנת הפועל ודמארי מצא את עצמו לבד מול פלטהאוזן, אך בעט חלש לגופו של השוער.

במחצית מולנסטיין החליט לעורר את קבוצתו וערך חילוף כפול כשהכניס את עטר ועזמי. מכבי החלה ללחוץ ובדקה ה50 ה כדור הגיע לואצק שמזווית קשה בעט חזק לרשת החיצונית. דקה 65, עטר הגביה לראשו דל קהת שנכנס דקה לפני, אך פלטהאוזן שוב הדף. דקה 75, והפועל כמעט כבשה את השני במתפרצת כאשר כדור רוחב הגיע ל-לאלה שנגח אך הכדור נהדף לקרן שממנה הגיע השער השני, מגרשווילי קיבל כדור ובעט חזק לקורה, לויטה לא הספיק לעמוד ולאלה השתלט על הריבאונד כדי לקבוע 2:0. בדקה ה83, הפועל סגרה את החותם על המשחק במתפרצת של דור פרץ שמסר לארבייטמנן שמול השוער גלגל פנימה, 3:0.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.