נשר מחכה לברקוביץ

מאת בן סער | עירוני נשר תנסה להמשיך את המומנטום מהמחזור הקודם ולהחזיר את ההרתעה בביתה מול קבוצתו הלא יציבה לאחרונה של אייל ברקוביץ. רול:"משחק עם משקל משמעותי"

מחר יארחו הנשרים בשעה 19:00 את הפועל ראשל"צ. כמו שנראית הליגה הלאומית השנה, למרבית הקבוצות, להשיג 3 נקודות זה הבדל בין הפלייאוף העליון לתחתון. נשר מדורגת כרגע במקום ה-10 עם משחק פחות ממספר קבוצות כאשר ניצחון יקפיץ אותה עד למקום ה-6 ואילו כל תוצאה אחרת תסבך אותה בחלק התחתון של הטבלה.

בקבוצה היו מרוצים מניצחון החוץ בשבוע שעבר על קטמון 1:0, אך מבינים שהם חייבים לייצר המשכיות ובין היתר גם "לגמור" משחקים, במיוחד שהם ביתרון נזיל של שער. אצל האורחים האווירה סוערת לאחרונה בעקבות 3 הפסדים רצופים לאחר שכבר היו בצמרת הגבוהה של הליגה, בנוסף, התבטאויותיו של מאמנם ניר ברקוביץ כנגד אוהדי הקבוצה גרמו לאוהדי הקבוצה להודיע שלא יגיעו לתמוך בקבוצתם במשחק החוץ, מה שיכול לתת דחיפה נוספת לקבוצתו של אלדד שביט. בסיבוב הקודם הפסידו הנשרים לראשל"צ בתצוגת שיפוט מעוררת מחלוקת מפנדל מפוקפק שנשרק לחובתם ומן הצד השני, נגיעת יד ברחבה של המארחים ,עליה החליטה השופטת שהייתה מחוץ לרחבה.

הקפטן אביב חדד שנעדר בשני המשחקים האחרונים עקב פציעה, צפוי לחזור ולעמוד לראשותו של אלדד שביט אך במקומו התווספו פציעות נוספות בקבוצה- דניס צ'ין סובל ממתיחה במפשעה ויעדר כמה שבועות כאשר גם כשירותם של נאור עבודי, זאמה רמבוואנה וערן רוזנבאום מוטלת בספר למשחק מחר.

קשרה של הקבוצה רן רול התראיין לחיפה ספורט לקראת המשחק מחר: "מצפה לנו משחק לא קל נגד קבוצה עם מטרות זהות לשלנו, משחק עם משקל משמעותי להמשך הדרך עד לתחילת הפלייאוף, נקווה להמשיך במומנטום החיובי מהמשחק האחרון בירושלים, כמובן שאנחנו באים לנצח כמו בכל משחק".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.