נשר מפספת ניצחון

מאת בן סער | עירוני נשר שוב בועטת בדלי ומסיימת בתיקו מול ראשל"צ לאחר שספגה שער בתוספת הזמן. שביט:"מאוד מאכזב מבחינתנו"

עירוני נשר פספסה היום הזדמנות לחזור לחלק העליון של הטבלה, קבוצתו של אלדד שביט כבר הייתה ביתרון ואף שלטה ברוב שלבי המשחק, אך הורידה הילוך בעשרים הדקות האחרונות, מנגד, האורחים לא הביאו איתם למשחק משהו מיוחד ושיחקו בעיקר על הגבהות לרחבה של הנשרים כאשר אחת מהן, מצאה בסופו של דבר את הרשת. בנשר בהחלט יכולים להרגיש החמצה וניתן היה לראות זאת גם על פניהם של השחקנים בסוף המשחק, חלקם מלמל בדרך לחדר ההלבשה "ככה אי אפשר לדבר על פלייאוף עליון" ו "שוב במקום לנצח אנחנו מחלקים מתנות".
נשר פתחה את המשחק עם אבו ניל בחוד כשלצידו דיוויד גומז, לראשונה אחרי הרבה זמן בהרכב הפותח. נשר לחצה בפתיחה ובדקה השביעית נרשמה הזדמנות מעניינת כשרן רול בעט מחוץ לרחבה, אך השוער הדף את הכדור. המשחק נרגע ואז בדקה ה40 הכדור הגיע לאחמד שעבאן שבטיל אדיר הימם את השוער של ראשון לציון 1:0,שער ראשון לשעבאן העונה, ואיזה שער!

המחצית השנייה הייתה על מי מנוחות עד הדקה ה65, עבודי שחרר בעיטה חזקה מחוץ לרחבה שחלפה סנטימטרים ליד הקורה. לאחר מכן שביט ערך שני חילופים הגנתיים ונראה היה שנשר משחקת על תוצאה. בדקה ה78 נשר כמעט שילמה ביוקר על השאננות שלה, כאשר בהתקפה אחת ראשל"צ החמיצה מספר בעיטות מתוך הרחבה שרק בנס לא נכנסנו פנימה. בתוספת הזמן כדור הוגבה לרחבה ואריאל לזמי שלא היה מכוסה, לא התקשה לגלגל מול בומשטיין וקבע את תוצאת המשחק 1:1. נשר שוב לא מצליחה לנצח בביתה משחק חמישי ברציפות.

בסיום המשחק התראיין אלדד שביט לחיפה ספורט ונשאל על החילופים ההגנתיים שביצע וההסתגרות בסוף המשחק וגם, האם נשר יכולה לחשוב על החלק העליון של הטבלה לאור יכולתה בתקופה האחרונה:
"עשינו חילופים הגנתיים בהתאם לסגנון המשחק של ראשל"צ ששלחה הרבה שחקנים קדימה, ניסינו לעקוץ במתפרצות, אך זה לא יצא בסופו של דבר,החבר'ה לא היו מרוכזים למעלה,מאוד מאכזב מבחינתנו, הפסדנו עוד שתי נקודות וניצחון הירואי שהיה עוזר לנו בהמשך. בסופו של דבר נשר רוצה להישאר בליגה, זו ליגה צפופה מאוד וכל 3 נקודות זה לפה ולשם, רוב העונה היינו בפלייאוף העליון ואני חושב שאנחנו מסוגלים, ראויים ונעשה הכל כדי להיות שם."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.