עף: ניצחון קשה לבנות מכבי

מאת רובי לוי | ניצחון למכבי חיפה על מכבי חדרה\מנשה במסגרת המחזור השלישי של הבית העליון. זינובר: "מרוצה מהתוצאה, לא מהדרך בה שיחקנו" 

מכבי חיפה רשמה היום (שישי) את ניצחונה השלישי ברציפות במסגרת הבית העליון, החבורה בירוק פגשה את מכבי חדרה\מנשה וניצחה אותה 3:0 במפגש שהתקיים במגרשה הביתי של מכבי חיפה ברמת אלון, למען האמת התוצאה די מטעה, למעט המערכה הראשונה שהייתה חד צדדית לטובת מכבי, שתי המערכות האחרות היו צמודות במיוחד, ובחלקים גדולים חדרה הייתה זו שהובילה, במכבי קיוו לאובדן נקודות של הפועל כפר סבא שהתארחה בקריית אתא במטרה לצמצם את הפער מהמקום הראשון, דבר שלא קרה לאחר שהפועל כפר סבא ניצחו בתוצאה 3:0 ושמרה על הפער בצמרת. מכבי חיפה הציגה לראשונה העונה על הקווים את המאמן החדש שלה שהוא גם מאמן נבחרת אזרבייג'אן אלכסנדר צ'רבייקוב.

המערכה הראשונה הייתה חד צדדית ובשליטה ירוקה, מכבי הכתיבה את הקצב וברחה כבר בהתחלה בדרך ל-25:13, שתי המערכות הנוספות היו צמודות הרבה יותר, במערכה השנייה היה נדמה שחדרה הולכת לזכות כאשר הובילה למן הפתיחה בהפרש גבוה (15:6), אבל הגנה טובה של בנות מכבי הצליחה לצמק ולהפוך את התוצאה בסיום המערכה התוצאה הייתה 25:23 למכבי, מערכה מספר שלוש הייתה צמודה גם כן, אף קבוצה לא הצליחה לפתוח פער על השנייה בסיום מכבי ניצחה גם במערכה השלישית 25:23 ו-3:0 במשחק כולו. בשבוע הבא תצא מכבי למשחק חוץ קשה בקריית אתא.

שחקנית הקבוצה אדווה קוקי זינובר אמרה לחיפה ספורט בסיום המשחק: "אומנם ניצחנו  3:0 אבל היה משחק קשה נגד קבוצה טובה המערכות נגמרו בהפרשים קטנים ובשתי המערכות האחרונות חדרה הובילו עלינו בהפרש לא קטן. אני שמחה שידענו להתעלות ברגעים חשובים אבל פחות שמחה מאיך ששיחקנו."

זינובר התייחסה גם למאמן החדש ואמרה: "אין ספק שיש לו ידע רב בכדורעף יש לו המון ניסיון, הוא הגיע רק השבוע אבל כבר שינה המון לטובה. מאמינה שהוא ימשיך לתרום לקבוצה מהידע שלו וביחד נמשיך להצליח."

אלכסנדר צ'רבייקוב, ניצחון בבכורה. צילום: מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.