עירוני נשר מסתבכת

מאת בן סער | עירוני נשר שוב איבדה נקודות בביתה, אחי נצרת גמרה את המשחק במחצית הראשונה משערים של יה יה פטי ומרטין, כיאל: "אנחנו לא במשבר"

עירוני נשר פגשה היום (שישי) את מכבי אחי נצרת באטדיון בנשר במטרה להשיג ניצחון לאחר התיקו האכזרי בשבוע שעבר מול מכבי נתניה, אבל אחי נצרת קלקלה לעירוני נשר את התוכניות שהיא מנצחת אותה בתוצאה 2:0. אלדד שביט עלה במערך זהה למערך שעלה מול נתניה בשבוע שעבר כאשר ראמבוונה פתח לראשונה בהרכב על חשבונו של צ'ין. זה גם היה סוג של דרבי בין שוערי הנוער לשעבר של מכבי חיפה, טל בומשטיין וגד עמוס.

המשחק התנהל במזג אוויר פנטסטי שעשה רושם שמי ניצלה אותו הייתה האורחת מנצרת בעוד נשר לא הייתה קיימת במחצית הראשונה. בדקה ה-22 נשרקה  בעיטה חופשית לאחי, עלי חטיב הגביה ויה יה פטי שהיה לא מכוסה נגח פנימה 1:0. בדקה ה-35 מסירה ארוכה מצאה את  מרטין כאשר בומשטיין השוער הימר על יציאה מחוץ לרחבה שעלתה לו ביוקר, מרטין עבר אותו ובעט פנימה 2:0. אלדד שביט החליט שזה מספיק לו ושכנראה שהמערך הזה לא יניב פירות וביצע חילוף כעבור ארבע דקות כאשר דניס צ'ין החליף את איבגי.

את המחצית השנייה פתחה נשר בהתלהבות, בדקה ה-50 הגיע הכדור לאבו ניל שניצב לבדו מול השוער, השחקן  התקדם באיטיות ובעט לגופו של גד עמוס. ארבע דקות לאחר מכן שעבאן הגביה מהפינה השמאלית לאבו ניל ששוב נגח לגופו של השוער. דניס צ'ין שנכנס כמחליף נפצע בהתנגשות ראשים והוחלף על ידי דיוויד גומז. ברבע השעה האחרונה נרגע המשחק ועשה רושם שהמארחים כבר ויתרו על המשחק.

בסיום, המאמן אלדד שביט לא המתין לשחקנים ונטש את האצטדיון, גורמים יודעי דבר טענו בפני חיפה ספורט כי יתכן וביום ראשון יודיע שביט על עזיבת הקבוצה לטובת משרת עוזר המאמן בבית"ר ירושלים.

המגן לואב כיאל התראיין לחיפה ספורט ונשאל האם ייתכן שהקבוצה נמצאת במשבר: "אנחנו באים לכל משחק על מנת לנצח, לאחרונה פשוט לא הולך, בשבוע שעבר היה לנו חוסר מזל אז אני לא חושב שאפשר לומר שאנחנו במשבר, לדעתי אנחנו מציגים יכולת טובה במיוחד במחצית השנייה, גם חסרונו של אביב חדד השפיע לא מעט, במיוחד שיש לנו רביעיית הגנה שמשחקת בדרך ככל קבוע, אותו סיפור גם היה מול בית"ר ת"א, למרות זאת, אי אפשר לבוא בטענות לאף אחד מהשחקנים. אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף,אנחנו ניתן הכל ויש עדיין זמן לתקן, הכל אפשרי.
צילום: בן סער.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.