ירושלים של עבודי - נשר מנצחת

מאת בן סער | עירוני נשר חוזרת סוף סוף לנצח, נאור עבודי שוב כובש מול הקטמונים את שער הניצחון, השחקן החמיץ גם מהנקודה הלבנה, שביט:" הכי חשוב שחזרנו עם 3 הנקודות" 

עירוני נשר השיגה את ניצחונה השני בסך הכל בסיבוב השני עם 1:0 קטן על קבוצת האוהדים מירושלים. הקשר נאור עבודי כנראה מאוד אוהב את המפגשים מולם, כאשר כבש שוב את שער הניצחון מול הקבוצה מהבירה. אלדד שביט המשיך לשנות מערכים והיום העלה מערך של 4-5-1 כאשר שוב, אבו ניל שימש כחלוץ יחיד ואילו ערן "פיצי" אבלס שיחק מאחוריו ופתח לראשונה בהרכב מזה זמן רב.

המחצית הראשונה הייתה יחסית רגועה מבחינת מצבים עד הדקה ה38, כאשר רן רול קיבל כדור ובעט מחוץ לרחבה לשער, שוערה של קטמון עצר, השמיט את הכדור אך ההגנה הרחיקה, דקה לאחר מכן, קטמון נשארה בעשרה שחקנים כאשר בן כוואז ביצע עבירה על שחקן נשר וראה את הצהוב השני.

במחצית השניה נשר החלה ללחוץ ואלדד שביט עיבה את ההתקפה עם הכנסתם למשחק של דניס צ'ין, פאנדזה ורמבוואנה. האחרון, קיבל בדקה ה83 כדור בפינה השמאלית, הגביה למרכז ונאור עבודי שהיה חופשי נגח מקרוב פנימה, 1:0 לנשרים, שערו השלישי של עבודי העונה.  ארבע דקות לאחר מכן, ניבאלדו הזכור לטובה מליגת העל, הכשיל את דניס צ'ין ברחבה, השופט הצביע לעבר הנקודה הלבנה. ביצוע הבעיטה התמהמה כאשר השופט היה עסוק בלהזהיר את השחקנים מלהכנס לרחבה ואולי זה גם השפיע על הבעיטה שהוחמצה, עבודי ניגש לבעוט אך השוער היה מוכן וזינק לפינה להדוף את הכדור לקרן. בסופו של דבר, נשר משגה ניצחון חוץ יקר ולמרות התקופה הלא טובה שעוברת עליה, מאותתת שהיא הולכת להילחם על כל משחק ונקודה בקופה.

אלדד שביט התראיין לחיפה ספורט בסוף המשחק ונשאל אודות ניצחון הנחישות של שחקניו ומאידך, חוסר המחץ שהתבטא לא מעט פעמים במשחקים העונה, בהזדמנויות לשים את השער השני ולגמור את המשחק:
"משחק חוץ קשה מאוד. גם מול 10 שחקנים לא היה לנו קל. עברנו שבוע מטלטל והכי חשוב שהצלחנו לנצח. אני שמח מאוד ומקווה שזה ייתן לנו דחיפה קדימה בישורת האחרונה. אני לא חושב על חוסר מחץ ומעדיף להסתכל על הדברים החיוביים ועל כך ששמרנו על רשת נקייה ועל עוד 3 נקודות שהשגנו, אולי נגזרים עלינו העונה ניצחונות קשים ודחוקים, אבל אנחנו מקבלים אותם באהבה".
צילום: רוני נבון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.